Seznam produktů značky ZMK SAS

Renomovaný výrobce kotlů a tepelných čerpadel. 

SAS (v současnosti ZMK SAS sp. z o. o.) vyrábí kotle na tuhá paliva od počátku své činnosti v roce 1980. Jak se dynamicky rozvíjela, firma, která vznikla z malé řemeslné dílny, se stala jedním z předních výrobců kotlářského průmyslu v Polsku. 

Společnost garantuje vysokou kvalitu nabízených produktů a služeb a snaží se maximálně vyhovět očekáváním současných i potenciálních zákazníků, a to jak po stránce funkční, tak i estetické.

Dlouholeté zkušenosti a vývoj výrobní technologie umožnily stavbu kotlů splňujících požadavky třídy 5 dle normy EN 303-5:2012 a směrnice o ekodesignu - EcoDesign. Díky tomu se naše kotle na pelety a ekohrášek mohou zapojit do dotačních programů a přispívat ke snižování nízkých emisí. Hořák SAS MULTI FLAME s pohyblivým roštem na odstraňování popela používaný u kotlů na pelety je unikátní, patentované technologické řešení zvyšující užitné hodnoty kotlů. Společnost také zajišťovala ekologická řešení pro budovy s potřebou tepla nad 50 kW, jako jsou sklady a výrobní haly nebo veřejné budovy. Sortiment na trhu ceněných kotlů SOLID a BIO SOLID byl rozšířen - nyní je lze zakoupit ve výkonové řadě 72-200 kW. Jako jediní na trhu nabízíme dvoupalivový kotel třídy 5 na ekohrášek a pelety (100-300 kW). Vysoce výkonné kotle splňují také přísné požadavky na EcoDesign. V naší nabídce topných zařízení nechybí ani tepelná čerpadla - Vesta - pracující v systému vzduch-voda s plynové kondenzační kotle.

Aktivní filtry

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit