Teplovodní krbové vložky

Teplovodní krbové vložky se vyznačují vysokou účinností ohřevu vody. Vysoká účinnost spalování úzce souvisí s tepelnou kapacitou získanou díky použití velkokapacitních akumulačních materiálů v kamnech. Voda se ohřívá přes zadní a boční stěny samotného krbu, které jsou lemovány šamotem. Dalším zdrojem přenosu energie je vodní výměník integrovaný do zařízení, umístěný zezadu nebo nad spalovací komorou. Energie generovaná v krbu se stabilním způsobem přenáší na plášť a vodní výměník. Tato konstrukce zaručuje čisté a efektivní spalování paliva a dobrou výměnu energie mezi ohništěm a vodou.

Zařízení mají standardně dveře s kvalitním zasklením, které zajišťují vyšší teploty během efektivnějších procesů ve spalovací komoře. Konstrukce teplovodních vložek zajišťuje úplné spálení dřeva nebo dřevních pelet a sklo zůstává během hoření čisté. Účinek čistého spalování zajišťuje také automatika. Automatizace také dohlíží na správný provoz oběhového čerpadla.

Kromě rychlého ohřevu vody v systému ústředního vytápění a stabilního provozu teplovodní krbové vložky TopEko, poskytují stabilní tepelnou pohodu. Na jejich základě je také možné provést malé instalace DGP (distribuce horkého vzduchu) nebo u peletových krbů zapojení systému automatického transportu pelet FIREPOD

Naše firma nejenom dodává kvalitní teplovodní vložky českým zákazníkům, ale provádí konzultace při výběru krbu nebo navrhuje celý systém vytápění na klíč, kde krbová vložka může sloužit jako hlavní zdroj vytápění, tak i spolupracuje s dalším zdrojem, například s tepelným čerpadlem. Při objednávce nás můžete  kontaktovat a my provedeme instalaci krbu a tím zaručíme delší záruku a hlavně kvalitní zapojení topného zdroje do systému.

Teplovodní krbové vložky

Aktivní filtry

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit