Nabízíme také širokou škálu služeb:

SLUŽBA PORADENSTVÍ

Poradíme Vám s výběrem topného zdroje a pokud bude potřeba, dojede k Vám na objekt realizace náš specialista, pro osobní nezávaznou konzultaci. Tuto službu zajišťujeme zdarma. Neváhejte nás kontaktovat.

SLUŽBA INSTALACE

Když u nás objednáte topný zdroj se službou INSTALACE, prosím uveďte tuto skutečnost do poznámky. Platba za topný zdroj bude brána jako platba za 1 část dodávky a DPH ve faktuře bude upraveno dle zákona, kde bude instalace provedena.



POZOR JEDNÁ-LI SE O INSTALACE TOPNÉHO ZDROJE V RODINNÉM DOMĚ, UŠETŘÍTE 6% NA DPH.

Pro vás to znamená, že topný zdroj koupíte o 6% levněji.

Instalační práce počítáme úkolově dle provedených výkonů. Materiál při instalaci se počítá dle skutečně využitého materiálu. Každý systém stavíme na místě dle dispozice kotelny či objektu, a samozřejmě dle požadavků investora.

Máme tým proškolených instalatérů přímo od výrobců a s platnými oprávněními pro Českou republiku.



PŘI INSTALACI OD NAŠÍ FIRMY AUTOMATICKY OBDRŽÍTE PRODLOUŽENOU ZÁRUKU!!



instalace

Naši instalatéři jsou proškoleni od výrobce a na školeních si vyměňují zkušenosti s montéry jiných zemí. Máme povinné školení jednou za rok. 

SLUŽBA INSTALACE KOTLE NA BIOMASU A TEPELNÉHO ČERPADLA

Máme v nabídce tepelná čerpadla kotle na biomasu, které vlastní SVT KÓDY. 

Ty můžete zakoupit s uplatněním DOTAČNÍCH PROGRAMU MŽP na výměnu stávajících nevyhovujících zdrojů topení teplovodní soustavy. Veškeré poradenství provádíme zdarma, zaručujeme komunikaci s úředníky a pomoc s vyřízením dotací v rámci zakázky. Certifikáty od výrobců a platné oprávnění jsou samozřejmost. Certifikáty máme dostupné na sídle kamenné prodejny.

NA TEPELNÁ ČERPADLA A KOTLE NA PELETY A DŘEVO, MŮŽETE ZÍSKAT DOTACI 50%  až 95% Z CELKOVÝCH NÁKLADŮ.  AŽ 80 000 Kč V PROGRAMU NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM NEBO AŽ 180 000 Z CELKOVÉ INVESTICE V PROGRAMU KOTLÍKOVÁ DOTACE.

Dotace na výměnu starého nevyhovujícího topného zdroje za nový ekologický. KOTLÍKOVÉ DOTACE JSOU HLAVNĚ PRO NÍZKOPŘÍJMOVÉ RODINY, NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM je pro ostatní uchazeče. 

SLUŽBA REVIZE KOTLE

Provádíme revize, zaškolení i spouštění kotlů DRAGON, SAS, TOPEKO a kotlů s neznámým výrobcem s hořákem firmy KIPI. Následně si u nás můžete objednat záruční nebo pozáruční servis našich výrobků.

Podle zákona 201/2012 Sb. §17 odst. 1, písm. h) je každý majitel spalovacího zdroje na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 až 300 kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu, povinen provádět jednou za tři roky kontrolu technického stavu a provozu tohoto zdroje. Podle §41 odst. 15 musí první kontrola proběhnout nejpozději do 31.12.2016. Kontrolu smí provádět osoba oprávněná a proškolená výrobcem daného kotle.

1585 Kč + DPH za 1 kotel bez řídící jednotky

1848 Kč + DPH za 1 kotel s řídící jednotkou

(cena je včetně dopravy do 50 km)

SLUŽBA SERVISNÍ VÝJEZD

Provádíme servis a opravu kotlů DRAGON, SAS, TOPEKO a kotlů s neznámým výrobcem s hořákem firmy KIPI po dohodě

SERVISNÍ VÝJEZD DO 50 km- 1500 Kč + DPH

SERVISNÍ VÝJEZD DO 100 km- 3000 Kč + DPH

SERVISNÍ VÝJEZD DO 150 km- 5000 Kč + DPH

Servisní výjezd se bere od vzdaleností sídla našé společností. Cena zahrnuje náklady na dopravu a posuzení závady, opravy které se daji spravit na místě bez složitějších zásahu, přenastavení řřdící jednotky. SERVISNÍ VÝJEZD NEZAHRNUJE ČIŠTĚNÍ KOTLE A VYČIŠTĚNÍ KOMÍNU. NÁHRADNÍ SOUČASTKY SE UČTUJI ZVLAŠŤ. 

Služba čištění kotle je zpoplatněná 3 630 Kč včetně DPH a učtuje se zvlašť. 

ZARUČUJEME KVALITNÍ PRODUKT SE ZÁRUČNÍM I POZÁRUČNÍM SERVISEM, MODERNÍ KOTLE S PŘÍSLUŠENSTVÍM, NÁHRADNÍ DÍLY SKLADEM A KVALIFIKOVANÝ PROŠKOLENÝ PERSONÁL.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

KOTEL TOPÍ - VY ODPOČÍVÁTE!

odkaz na často kladené otázky a odpovědi z MŽP ohledně kontroly kotlů



Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit