MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
search
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK
 • MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK

MULTI FLAME - PELETOVÝ HOŘÁK

40 000,01 Kč
S DPH 7-28 dnů

PELETOVÝ HOŘÁK NEJEN NA PELETY A1- oceněným na různých výstavách a soutěžích. Charakteristickým znakem hořáku je automatický, vysoce účinný samočistící hořák, spaluje přesnou dávku paliva potřebnou pro získání nastavené teploty uživatelem na regulátoru. Bezpečná doprava biomasy je možná, díky mechanismu dvou šneků oddělených přesypovým kanálem zabraňujícím vtahovaní plamene do zásobníku.

Výkon v kW: 23 kW
Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa
 • FLOW CONTROL U kotlů na pelety s řídicí jednotkou TECH ST-555P nebo ST-580zPID je použit ventilátor s řízeným systémem průtoku vzduchu, umožňujícím precizní nastavení množství vzduchu a případnou korekci dávky paliva.
 • DVOUŠNEKOVÝ SYSTÉM Díky speciální konstrukci systému podávání paliva bylo zamezeno riziku samovznícení v zásobníku paliva. Palivo se dopravuje pomocí dvou šneků oddělených přesypovým kanálem z horního do spodního dopravníku. Horní šnek je spojený se zásobníkem paliva a spodní s ohništěm.
 • MECHANICKÝ POHYBLIVÝ ROŠT Hořák je rozdělen na pevnou část a část pohyblivých roštů. Cyklický provoz pohyblivého roštu poháněného excentrickým mechanismem umožňuje čištění popela a různých forem škváry z prostoru ohniště v závislosti na kvalitě paliva - bez přerušení spalovacího procesu.
 • FOTOBUŇKA Čidlo ohně je součástkou ovládající proces provozu hořáku na základě přímého obrazu o stavu ohniště. Fotografický prvek snižuje čas potřebný k rozpálení paliva, prodlužuje životnost zapalovače a snižuje spotřebu elektrické energie. Aplikované konstrukční řešení s vyfukováním vzduchu umožňuje aby byla fotobuňka udržována v čistotě po dlouhou provozní dobu.
 • MULTIFUNKČNÍ SYSTÉM DISTRIBUCE VZDUCHU Vzduch přivedený do ohniště je rozdělen na části - první dosahuje do vzduchové komory a mezery mezi rošty je přiváděna do hořáku. Zatím co zbývající část je přímo vyfukovaná do spalovací zóny prostřednictvím distribučních otvorů umístěných po stranách v prostoru hořáku.
 • KERAMICKÁ ZÁPALKA Automatické zapalování je standardně v peletových kotlích SAS. Vlastní konstrukční řešení vzduchového kanálu snadno plynule čistí zápalku proudem vzduchu. Toto řešení umožňuje krátkou dobu zapalování, spolehlivost a dlouhou životnost . Řízený systém provozu kotle v režimu zapalování / zhasínání - přináší i další ekonomický efekt a to zejména po topné sezóně (letní provoz) nebo v energeticky úsporných budovách.
 • PATENTOVANÁ KONSTRUKCE HOŘÁKU  Konstrukce kotlů chráněné patentem
 • HOŘÁK LZE ZAKOUPIT JENOM KE KOTLŮM EFEKT, SOLID PRO SPALOVÁNÍ PELET.
 • NEPRODÁVÁME JAKO SAMOSTATNÝ DÍL Výměna je jednoduchá a s trochou zručností ji dokáže šikovný uživatel. POZOR řídicí jednotka se musí přenastavit, při změně hořáku.

multiflame

HMF

Parametry

palivo
pelety

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

V roce 2024 jsme se stali výhradním zástupcem značky KIPI na českém trhu. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí  9 - 12       14 - 17

Úterý               8 - 16

Středa    9 - 12       14 - 17

Čtvrtek           8 - 16

Pátek              8 - 16

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit