Teplovzdušné krbové vložky

Ochrana našeho zdraví a respekt k životnímu prostředí je pro nás velmi důležitý. Dalším aspektem pro spoustu domácností je cena topného zařízení. Z tohoto důvodu krby TOPEKO apelují na pohodu vašeho domova, vaší rodiny a vašeho prostředí. Teplovzdušné krbové vložky jsou dnes velmi rozšířené a oblíbené pro svou relativně jednoduchou a rychlou stavební realizaci a tím i nízkou cenu.

Všechny naše kamna a krby jsou na dřevo nebo pelety. Ve srovnání s energií z fosilních zdrojů je dřevo přírodní palivo, které je ekonomické a šetrné k životnímu prostředí, protože jde o obnovitelný a udržitelný zdroj energie.

Všechny naše produkty jsou navrženy a vyrobeny tak, aby splňovaly ty nejnáročnější normy na trhu a jsou v souladu s novou evropskou normou ECODESIGN. Tato legislativní změna vedla naše produkty k ještě vyšší účinnosti a šetrnosti k životnímu prostředí díky snížení obsahu plynů a pevných částic.

Vysoký výkon a teplo ohně v našich domovech nám nabízí jedinečný smyslový a esteticky příjemný zážitek. A co víc, topný systém na dřevo je nejhospodárnější možností vytápění a počáteční náklady lze získat zpět ve velmi krátkém čase.

Moderní domácnosti nechtějí trávit čas štípáním dřeva a neustálým přikládáním do ohniště, a proto velké oblibě se těší peletové zastavené topné zdroje - peletové krbové vložky, které drží kontinuálně nastavenou teplotu domova a nemají tendenci přetápět dům. 

Tyto krby se také používají jako další zdroj v kombinaci s tepelným čerpadlem, dokáží se samy zapálit, při spádu teploty na termostatu. K těmto krbům se dá připojit systém automatického transportu pelet ze vzdáleného většího zásobníku a tím prodloužit komfort bez obsluhy krbu, například FIREPOD z naší nabídky.

U peletových teplovzdušných krbů a krbových vložek můžete žádat v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM dotaci
30 000 Kč .

V nabídce máme:

  • ADOUR KLASIK

  • ADOUR ROHOVÝ

  • ADOUR DUO

  • FBX R

  • FBX S

  • FBX T

  • BUMP T
  • BUMP R

krby topeko24

Teplovzdušné krbové vložky

Aktivní filtry

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit