Elektrické bojlery na zeď

Elektrický zásobníkový ohřívač vody je zařízení, které slouží k ohřevu užitkové vody a její akumulaci pomocí elektrické energie.

SNADNÁ MONTÁŽ A SERVIS

Pouzdro je vybaveno dvěma připojovacími objímkami. U modelů ECOWAY, CLASSIC, PRIMO, SLIM, MINI je přívod studené vody označen modrým pruhem, výstup teplé vody červeným pruhem a model UNIVERSAL má nálepku pro identifikaci připojovacích objímek v závislosti na typu upevnění.

  • snadná montáž
  • možnost kombinace více zdrojů
  • kompaktní rozměry
  • tlakové a beztlakové systémy
  • vícebodový systém přívodu vody

U ELEKTRICKÝCH BOJLERŮ vybavených cívkou - výměníkem PRIMO lze ohřívat užitkovou vodu výměnou tepla s teplou vodou ze sítě ústředního vytápění.

Ohřívače UNIVERSAL a MINI lze instalovat (podle typu) nad umyvadlo (s konektory směřujícími dolů) nebo pod umyvadlo (s konektory směřujícími nahoru). Mohou pracovat v beztlakovém okruhu s příslušným třícestným kohoutem s jedním výstupem teplé vody - (třícestný kohout není součástí příslušenství ohřívače) nebo v tlakovém systému s jedním nebo více výstupními body teplé vody.

Ohřívače ECOWAY, KLASIC, PRIMO, SLIM lze instalovat pouze s konektory (vstup a výstup užitkové vody) směřující dolů. Mohou pracovat v tlakovém systému s jedním nebo více body přívodu teplé vody.

Způsob montáže je uveden na krytu. Montáž je snadná a výrobce dbal na dobrý přístup k přírubám pro případný servis bojleru.

OBSAH BALENÍ:

  • ohřívač
  • pojistný ventil
  • uživatelská příručka se záručním listem

NAŠE ZÁSOBNÍKY JSOU SMALTOVANÉ A ZKOMPLETOVANÉ VČETNĚ OPLÁŠTĚNÍ, IZOLACE A HOŘČÍKOVÉ ANODY

Nádrž ohřívače je vyrobena z ocelového plechu s vnitřní vrstvou z keramického smaltu, který je pasivním ochranným prostředkem proti korozi. Hořčíková anoda je další aktivní antikorozní činidlo. Na spodní desce nádrže je šroubovaná příruba nebo víčko. V přírubě nebo uzávěru je upevněn topný článek a hořčíková anoda. U modelů ECOWAY, CLASSIC, PRIMO, SLIM, UNIVERSAL je izolace vyrobena z polyuretanové pěny a u modelu MINI z polystyrenu.

OHŘEV VODY:

Voda je ohřívána elektrickým topným tělesem, které je u modelů CLASSIC / PRIMO / SLIM / UNIVERSAL / MINI regulováno regulátorem teploty.

U modelu ECOWAY elektrickým regulátorem. U modelu PRIMO lze teplou vodu ohřívat pomocí výměníku tepla (ústřední topení).

Bezpečnostní omezovač teploty chrání vodu před přehřátím vypnutím okruhu, pokud teplota vody příliš stoupne. Tento omezovač musí být zapnut ručně, aby bylo možné znovu spustit ohřívač. Výstražná kontrolka je umístěna v krytu ovládání topného tělesa, což znamená, že elektrický topný článek je v provozu.

Aktivní filtry

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit