Krby na pelety

Jsou to volně stojící krby které získávají více na popularitě u uživatelů. Jedná se o jedinečné designové kousky, které obohatí interier útulností a vytváří DOMOV. Pro větší pohodlnost ve vytápění byli vyvinutá krby na pelety, kde obsluha spočívá v nasypaní dřevních pelet z pytlů primo do zásobníků krbu. Krby jsou standardně vybavení zásobníky s objemem pro 1-2 pytle pelet, a na tento zásobník vytopí Váši domácnost v průběhu celého dne bez potřeby další obsluhy. Další výhodou je malý průměr kouřovodu pro odvod spalin.

  • KRBY PLECHOVÉ :
  • KRBY KACHLOVÉ :

Kvalitní topný zdroj určený k rovnoměrnému šíření tepla je zajištěn díky termostatu zabudovaném v řídící jednotce krbu. Pomocí automatické funkce zapal/zhasni nikdy nedojde k přetopení nebo úplnému ochlazení objektu- stačí jen mít dostatečné množství paliva v zásobníku

U některých krbu veškerý systém je integrován do konstrukce krbu a proto stačí ho napojit do komínu a můžete topit.  Hoření se ovládá pomocí dálkového ovládaní.

Vysoká tepelná účinnost. Ocelová konstrukce a patentovaný tepelný výměník dosahuji až 91,5% tepelné účinností. Díky individuálnímu programování je možné získat nejlepší výkon spolu se sníženou spotřebou paliva. Každý krb je vybavený otvorem pro misku s vonnými oleji.

Krby na pelety

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry