teplovzdušné krby

Moderní, cenově dostupné teplovzdušné krby na pelety a dřevo pro moderní domácnosti. Krby na pelety v sobě mají zásobník na pelety a řídící jednotku. Krby na dřevo jsou bez regulací. Jedná se o hotový kus interiéru, který pomocí horkého vzduchu vytopí daný prostor. Osvědčí se jako tepelný zdroj pro přitápění, kdy se začne ochlazovat pokud nechcete vytápět celý objekt. Při instalaci s rozvodem horkého vzduchu mohou posloužit i jako hlavní zdroj vytápění. 

Systém rozvodu horkého vzduchu takzvaný systém MAGELANNO přivádí do Vašeho domu horký vzduch až do vzdáleností 12 metrů, vytápění nekomunikačních místností. Vstupní teplota v této vzdálenosti dosahuje až 95 C. Použitím trubek v průměru 6 - 10 cm přináší jednoduchou instalaci. Tak krbem dokážeme vytopit celý dům. 

U některých krbů je použita technologie hermetického uzavření pro lepší rozvod vzduchu již od výrobce- TURBO KRBY. Zde pak můžeme použit termostaty pro nastavení výstupní teploty.

teplovzdušné krby

Podkategorie

 • kachlové krby

  Kachlová krbová kamna může vytvořit zkušený řemeslník, ale musí se specializovat na stavbu krbů a pecí. Takový krb můžete mít zakoupením krbové vložky nebo koupí hotového výrobků. Italové jsou známí svoji zručností ve vyrábění krbů, a proto jsme zvolili pro tento typ produktů právě italská kachlová kamna. Krby vyrábí italská rodinná firma od roku 2020 ve spolupráci s větší výrobní fabrikou.  

  dekorace krby

  Pečlivá pozornost, s níž se vytváří malby na kachlových kamnech, zaručuje jedinečný a neopakovatelný ručně vyrobený kousek ale i vysoce kvalitní topný zdroj určený k rovnoměrnému šíření tepla. Kachle zdobené ruční malbou odráží tradici a vytváří pocit domova s láskou ke klasice.

  V nabídce máme širokou škálu konstrukcí a barev krbů. Dokážeme vyrobit jedinečná kamna dle vašeho

  přání za příplatek cca 10%. Můžete zvolit barvu dvířek v zlaté nebo černé barvě. Můžete si vybrat mezi

  bílým lesklým nebo béžovým dekorem. Barevnost: modrá, vínová, okrová, zelená, terakotová,

  broskvová.

  Díky tepelnému výměníku umístěném v horní části spalovací komory, poskytují kamna na dřevo tepelnou účinnost o 25% více něž standardní kamna na dřevo.

  Vzduch se dostává do ohniska pomocí ručního ovládání, aktivuje primární spalování a výpary, které byly vytvořeny společně s předehřátým vzduchem, generuji dvojité spalování a výkon

  krb

  1 Spalování

  2 Výměník tepla.

  3 Cesta odvodu spalin

  4 Deflektor uvnitř výměníku

  5 Bod největší výměny tepla

  6 Deflektor pro odvod kouře

  7 Kouřovod

  8 Přívod vzduchu

  Základní barvy jsou následující: lesklá bílá, béžová, písková, broskvová, terakotová, lesklá černá.

  Barvy související s dekoracemi jsou: broskvová, vínová, okrová, zlatá, terakotová, platinová, zelená a modrá

  Barvy horního a dolního dílu: broskvová, vínová, okrová, terakotová, zelená a modrá.

  varvy%20kachel.jpg

  Krb je standardně k dispozici v provedení KLASIK.

  K dispozici jsou tyto příplatkové možnosti:

  KONSTRUKCE:

  JEDNA BARVA s volbou provedení CUPOLA-zaoblená stříška, QUADRO- hranatá stříška

  ZDOBENÍ:

  - Jednobarevná kamna DEKORATIVNÍ s dekoracemi na kopuli a na kachličkách umístěných nad dveřmi

  PRESTIGE střešní a spodní hrany barvy dle Vašeho přání jsou přidány do verze DECOR

 • turbo krby

  TEPLOVZDUŠNÍ TURBO KRBY 

  Krby z technologii Hermetik pro nasavání vzduchu z venku pro spravné hoření a přenos horkého vzduchů ne jen do místností kde je krb umystěný ale i do dalších místností pomocí jednoho nebo více potrubí. Ventilátor pomáhá krbů přenašet vzdůch do větší vzdaalenosti

  TEPLOVZDUŠNÍ KRBY TURBO z naší nabídky jsouz výroby přípravené pro správnou funkci hoření a předavání tepla.

  Proč zvolit teplovzdušná kamna

  Protože umožňuje realizaci centralizovaných kanalizačních systémů s několika trubkami (které mohou dosahovat až 12 metrů) a řízení různých zón pomocí lokálních termostatů s možností nastavení jiné teploty pro každou místnost.

Počet produktů: 35

Zobrazení 1-12 z 35 položek

Aktivní filtry