Teplovzdušné krby

Moderní, cenově dostupné teplovzdušné krby na pelety a dřevo pro moderní domácnosti. Krby na pelety v sobě mají zásobník na pelety a řídící jednotku. Krby na dřevo jsou bez regulací. Jedná se o hotový kus interiéru, který pomocí horkého vzduchu vytopí daný prostor. Osvědčí se jako tepelný zdroj pro přitápění, kdy se začne ochlazovat pokud nechcete vytápět celý objekt. Při instalaci s rozvodem horkého vzduchu mohou posloužit i jako hlavní zdroj vytápění. 

Systém rozvodu horkého vzduchu takzvaný systém MAGELANNO přivádí do Vašeho domu horký vzduch až do vzdáleností 12 metrů, vytápění nekomunikačních místností. Vstupní teplota v této vzdálenosti dosahuje až 95 C. Použitím trubek v průměru 6 - 10 cm přináší jednoduchou instalaci. Tak krbem dokážeme vytopit celý dům. 

U některých krbů je použita technologie hermetického uzavření pro lepší rozvod vzduchu již od výrobce- TURBO KRBY. Zde pak můžeme použit termostaty pro nastavení výstupní teploty.

Teplovzdušné krby

Podkategorie

 • Kachlové krby

  Kachlová krbová kamna může vytvořit zkušený řemeslník, ale musí se specializovat na stavbu krbů a pecí. Takový krb můžete mít zakoupením krbové vložky nebo koupí hotového výrobků. Italové jsou známí svoji zručností ve vyrábění krbů, a proto jsme zvolili pro tento typ produktů právě italská kachlová kamna. Krby vyrábí italská rodinná firma od roku 2020 ve spolupráci s větší výrobní fabrikou.

     dekorace krby

  Pečlivá pozornost, s níž se vytváří malby na kachlových kamnech, zaručuje jedinečný a neopakovatelný ručně vyrobený kousek ale i vysoce kvalitní topný zdroj určený k rovnoměrnému šíření tepla. Kachle zdobené ruční malbou odráží tradici a vytváří pocit domova s láskou ke klasice.

  V nabídce máme širokou škálu konstrukcí a barev krbů. Dokážeme vyrobit jedinečná kamna dle vašeho přání za příplatek cca 10%. Můžete zvolit barvu dvířek v zlaté nebo černé barvě. Můžete si vybrat mezi bílým lesklým nebo béžovým dekorem. Barevnost: modrá, vínová, okrová, zelená, terakotová, broskvová.

  Díky tepelnému výměníku umístěném v horní části spalovací komory, poskytují kamna na dřevo tepelnou účinnost o 25% více něž standardní kamna na dřevo.

  Vzduch se dostává do ohniska pomocí ručního ovládání, aktivuje primární spalování a výpary, které byly vytvořeny společně s předehřátým vzduchem, generuji dvojité spalování a výkon  krb


  1. Spalování

  2. Výměník tepla.

  3. Cesta odvodu spalin

  4. Deflektor uvnitř výměníku

  5. Bod největší výměny tepla

  6. Deflektor pro odvod kouře

  7. Kouřovod

  8. Přívod vzduchu  Základní barvy jsou následující: lesklá bílá, béžová, písková, broskvová, terakotová, lesklá černá.

  Barvy související s dekoracemi jsou: broskvová, vínová, okrová, zlatá, terakotová, platinová, zelená a modrá.

  Barvy horního a dolního dílu: broskvová, vínová, okrová, terakotová, zelená a modrá.

  varvy%20kachel.jpg

  Krb je standardně k dispozici v provedení KLASIKA.

  K dispozici jsou tyto příplatkové možnosti:

  KONSTRUKCE:

  - JEDNA BARVA s volbou provedení CUPOLA - zaoblená stříška, QUADRO - hranatá stříška

  ZDOBENÍ:

  - Jednobarevná kamna DEKORATIVNÍ- s dekoracemi na kopuli a na kachličkách umístěných nad       dveřmi

  - PRESTIGE střešní a spodní hrany barvy dle Vašeho přání jsou přidány do verze DECOR

 • Turbo krby

  TEPLOVZDUŠNÉ TURBO KRBY 

  Krby z technologií Hermetik pro nasávání vzduchu z venku pro správné hoření a přenos horkého vzduchu nejen do místnosti, kde je krb umístěný, ale i do dalších místností pomocí jednoho nebo více potrubí. Ventilátor pomáhá krbu přenášet vzduch do větší vzdálenosti

  TEPLOVZDUŠNÉ KRBY TURBO z naší nabídky jsou z výroby připravené pro správnou funkci hoření a předávání tepla.

  Proč zvolit teplovzdušná krbová kamna TURBO?

  ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE UMOŽŇUJE VYTVOŘENÍ CENTRALIZOVANÝCH POTRUBNÍCH SYSTÉMŮ S NĚKOLIKA TRUBKAMI, KTERÉ U NĚKTERÝCH MODELŮ MOHOU DOSAHOVAT AŽ 12 METRŮ. DÍKY ŘÍZENÍ RŮZNÝCH ZÓN POMOCÍ LOKÁLNÍCH TERMOSTATŮ BUDE MOŽNÉ NASTAVIT PRO KAŽDOU MÍSTNOST JINOU TEPLOTU. 

Aktivní filtry

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit