akumulační krbové vložky

Akumulační krbové vložky CerEko

Krby CEREKO jsou novou generací akumulačních krbů používaných k výrobě teplých krbů a kamen. Konstrukce všech modelů zajišťuje rychlou a snadnou montáž. Ocelové tělo krbu s 12 centimetrovou šamotovou cihlovou podšívkou je odkazem na nejlepší návrhy kování kamen. Čela krbů, vyráběná v mnoha formátech, jsou reakcí na poptávku současných architektonických konceptů.

Díky spolupráci instalatérů kamen a interiérových architektů byla vytvořena zařízení, která kombinují moderní design a vysokou účinnost krbů, což je dnes aktuální trend. Certifikáty váží od 390 do 645 kg, což z nich činí jednu z kapacitních pecí s vysokými akumulačními vlastnostmi a jejich účinnost je vyšší než 85%. Krby jsou standardně vyráběny s vnějším přívodem vzduchu a dvířky s dvojitým zasklením.

Díky vysoké teplotě ve spalovací komoře zůstávají okna vždy čistá. Všechny modely jsou navíc vybaveny automatickými procesy spalování, které zajišťují optimální spalování dřeva a velmi dlouhou dobu akumulace tepla.

Každý z modelů CerEko může spolupracovat s akumulačními kanály, výměníky vody nebo vzduchu, což umožňuje vytvořit topné zařízení plně přizpůsobené uživateli. Materiály používané k výrobě krbu jsou přírodní, ekologické a kvalitní materiály a zařízení z nich vyrobená zajišťují dlouhodobý a efektivní provoz.

Nám záleží na prostředí, ve kterém žijeme.

akumulační krbové vložky

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry