akumulační krbové vložky

Akumulační krbové vložky CerEko

Krby CEREKO jsou novou generací akumulačních krbů, používaných k výrobě teplých krbů a kamen. Konstrukce všech modelů zajišťuje rychlou a snadnou montáž. Ocelové tělo krbu s 12 centimetrovou šamotovou cihlovou podšívkou je odkazem na nejlepší návrhy kování kamen. Čela krbů, vyráběna v mnoha formátech, jsou reakcí na poptávku současných architektonických konceptů.

Díky spolupráci instalatérů kamen a interiérových architektů, byla vytvořena zařízení, která kombinují moderní design a vysokou účinnost krbů, což je dnes aktuální trend. CEREKO váží od 390 do 645 kg, což z nich činí jednu z kapacitních pecí, s vysokými akumulačními vlastnostmi a jejich účinnost je vyšší než 85%. Krby jsou standardně vyráběny s vnějším přívodem vzduchu a dvířky s dvojitým zasklením.

Díky vysoké teplotě ve spalovací komoře, zůstávají okna vždy čistá. Všechny modely jsou navíc vybaveny automatickými procesy spalování, které zajišťují optimální spalování dřeva a velmi dlouhou dobu akumulace tepla.

Každý z modelů CerEko může spolupracovat s akumulačními kanály, výměníky vody nebo vzduchu, což umožňuje vytvořit topné zařízení plně přizpůsobené uživateli. Materiály používané k výrobě krbu jsou přírodní, ekologické a kvalitní. Zařízení z nich vyrobená, zajišťují dlouhodobý a efektivní provoz.

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme.

Krbová akumulační vložka na dřevo

  • ve vertikálním provedení V - kde pohledové okénko (dvířka krbu) na výšku je větší něž na šířku
  • v horizontálním provedení H- kde pohledové okénko (dvířka krbu) na šířku je větší něž na výšku.
  • v rohovém provedení R- kde je pohledové okénko (dvířka krbu) se zasklením tvaru L. 
  • v oboustranném  provedení D- kde jsou pohledová okénka (dvířka krbu) otevíratelná z obou stran. 
  • v provedení s vestavěnou troubou  provedení P- kde jsou pohledová okénka (dvířka krbu) dvoje: dole krbová a nahoře pekárna.

Akumulační systémy vytápění z krbů a vařiče na dřevo jsou stále oblíbenější. Nespornou výhodou těchto systémů je vyvážený výkon, na rozdíl od konvekčních systémů, kde teplo místností odpovídá nepřetržitému spalování( výkyvy teplot) . V akumulačních systémech se přebytečná energie ukládá do akumulačních hmot, například akumulačních kanálu KAD a spotřebovává se v případě potřeby tepla. Takové schéma nevyžaduje neustálé přikládání paliva, je vyváženější a teplota tepla je vyšší. Teplota vypouštěného tepla je stabilní. Nabízíme celou řadu řešení pro ukládání energie:

  • AKUMULAČNÍ KANÁLY KAD
  • ŠAMOTOVÉ DESKY OPS PRO OBLOŽENÍ KRBOVÉ VLOŽKY
  • SETY PRO OBLOŽENÍ KRBU CEREKO

.

akumulační krbové vložky

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry