akumulační krbové vložky

Akumulační krbové vložky

Krby CEREKO jsou novou generací akumulačních krbů, používaných k výrobě teplých krbů a kamen. Konstrukce všech modelů zajišťuje rychlou a snadnou montáž. Ocelové tělo krbu s 12 centimetrovou šamotovou cihlovou podšívkou je odkazem na nejlepší návrhy kování kamen. Čela krbů, vyráběna v mnoha formátech, jsou reakcí na poptávku současných architektonických konceptů.

Díky spolupráci instalatérů kamen a interiérových architektů, byla vytvořena zařízení, která kombinují moderní design a vysokou účinnost krbů, což je dnes aktuální trend. CEREKO váží od 390 do 645 kg, což z nich činí jednu z kapacitních pecí, s vysokými akumulačními vlastnostmi a jejich účinnost je vyšší než 85%. Krby jsou standardně vyráběny s vnějším přívodem vzduchu a dvířky s dvojitým zasklením.

KRBOVÉ VÝMĚNÍKY A STAVEBNÍ PRVKY PRO VÝSTAVBU AKUMULAČNÍCH KRBŮ

 • Teplovzdušný výměník CerEko - jedná se o nástavbu na základní vložku. Akumulované teplo se přenáší pomocí konvence ohřátého vzduchu.

 • Teplovodní výměník CerEko - jedná se o nástavbu na základní vložku. Akumulované teplo se přenáší do teplovodního systému ústředního topení.

 • Akumulační kostky KAD - jsou stavební prvky pro přenos tepla, které zvětšují čas akumulací tepla.

Vysoká teplota ve spalovací komoře, zajišťuje, že okna krbu zůstávají o vždy čistá. Všechny modely jsou navíc vybaveny automatickými procesy spalování, které zajišťují optimální spalování dřeva a velmi dlouhou dobu akumulace tepla.

Každý z modelů CerEko může spolupracovat s akumulačními kostkami, výměníky vody nebo vzduchu, což umožňuje vytvořit topné zařízení plně přizpůsobené uživateli. Materiály používané k výrobě krbu jsou přírodní, ekologické a kvalitní. Zařízení z nich vyrobená, zajišťují dlouhodobý a efektivní provoz

Krbová akumulační vložka na dřevo

 • ve vertikálním provedení V- kde pohledové okénko (dvířka krbu) na výšku je větší něž na šířku

 • v horizontálním provedení H -kde pohledové okénko (dvířka krbu) na šířku je větší něž na výšku.

 • v rohovém provedení R - kde je pohledové okénko (dvířka krbu) se zasklením tvaru L.

 • v oboustranném provedení D - kde jsou pohledová okénka (dvířka krbu) otevíratelná z obou stran.

 • v provedení s vestavěnou troubou provedení P - kde jsou pohledová okénka (dvířka krbu) dvoje: dole krbová a nahoře pekárna.

Akumulační systémy vytápění z krbů na dřevo jsou stále oblíbenější. Nespornou výhodou těchto systémů je vyvážený výkon, na rozdíl od konvekčních systémů, kde teplo místností odpovídá nepřetržitému spalování. V akumulačních systémech se přebytečná energie ukládá do akumulačních hmot, například akumulačních kostek KAD a spotřebovává se v případě potřeby tepla. Takové schéma nevyžaduje neustálé přikládání paliva, je vyváženější a teplota je vyšší. Teplota vypouštěného tepla je stabilní. Nabízíme celou řadu řešení pro ukládání energie:

 • AKUMULAČNÍ KOSTKY KAD

 • ŠAMOTOVÉ DESKY OPS PRO OBLOŽENÍ KRBOVÉ VLOŽKY

 • SETY PRO OBLOŽENÍ KRBU CEREKO

akumulační krbové vložky

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry