TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřev vody. Ekonomické pro vaší peněženku.

Už to bude pár let, kdy jsme i my řešili výběr vhodného řešení pro vytápění a ohřev vody v našem domě. Široká nabídka ať už kotlů nebo bojlerů nám akorát zamotala hlavu. Neochota některých prodávajících nás donutila začít se zajímat více o tuto oblast. Náš zájem byl natolik veliký, až jsme se rozhodli založit rodinnou firmu a věnovat tomu naší energii a čas. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. :)

Nadšení se nás stále drží, a baví nás práce co děláme. V dnešní době zastupujeme renomované firmy SAS, Dragon, Juwent, Palladium, ALTERECO, KOTLOSPAW a jiné

Se zahraničními společnostmi SAS, DRAGON, ALTERECO a KOTLOSPAW  jsme navázali užší, až přátelský vztah. Netrvalo to dlouho a stali jsme se výhradním zástupcem těchto firem na českém trhu.

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotů na DOTACE a máme více něž 25 produktů které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů.

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí 9-12, 14-17

Úterý - Pátek 14 - 17

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu- a proto provádíme pravidelné ŠKOLENI INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon: +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174