Vážení obchodní partneři,

s velkým potěšením bychom vás rádi informovali, že od 10. ledna 2024 jsme zahájili užší spolupráci se značkou KIPI. KIPI je výrobce topných zařízení. Vzhledem k rozšíření naší produktové nabídky jsme se stali oficiálním distributorem produktů Značky KIPI na českém trhu. Velmi nás to těší, že budeme schopni Vám nabídnout další alternativní řešení pro vaše zákazníky.

Pokud se chcete seznámit s produkty, které byly také zařazeny do našeho sortimentu, najdete je na našem e-shopu ne bo navštivte výstavy v České republíce. Více o výstavach a školeníc od KIPI zde

Pro produktovou řadu značky KIPI  navštivte naše webové stránky www.topeko24.cz/kipi

S výrobcem KIPI spolupracujeme již 6 let a dodáváme na český trh teplovodní kotle QUADRO, na které můžete čerpat dotace ve výkonu 15 až 30 kW.

Nejoblíbenější produkt českého zákazníka je hořák KIPI, který se prodává v sadě s řídící jednotkou a umožňuje přestavbu vašeho kotle na spalování pelet. 

KUP ROTAČNÍ HOŘÁK

O VÝROBCI KIPI

Značka KIPI byla založena v roce 2013. Je součástí společnosti BTI Gumkowski, která se od roku 1994 specializuje na hledání řešení pro průmysl, projektování a realizaci technologických linek a nestandardních strojů a zařízení. Jsme jedním z předních výrobců topných zařízení v Polsku. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné: hořák na pelety s rotační spalovací komorou, ohřívače vzduchu a řada dalších doplňkových zařízení. Spolupracujeme s předními výrobci kotlů a naše distribuční síť zahrnuje téměř 150 autorizovaných montážníků topných zařízení. Naše produkty najdete jak v domácnostech, tak v průmyslových provozech v Polsku i v zahraničí.

 

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit