Krby

EKONOMIE

EFEKTIVITA

EKOLOGIE

To jsou kritéria pro naše krby !

Horkovzdušné nebo teplovodní krby a krbové vložky růžných typu a konstrukci.

Na dřevo nebo pelety. V nabídce máme plechové a ručně malované kachlové krby.

Krbové vložky oboustranní i jedno pohledové, rohové a centrálního provedení. Se zabudovanou troubou i standardní.

Krby vytopí od 70 m2 až do 330 m2, zejména jsou použitelné v novostavbách nebo domečkách bez sklepu a kotelen. Udělají krásnou atmosféru a vytopí domácnost v studené zimě.

Díky automatizaci spalovacích procesů je provoz velmi pohodlný. Automatizace, která řídí škrticí klapku vzduchu, nebo samo zapalování pelet zajišťuje optimální spalování se správným množstvím kyslíku a paliva, a po dokončení procesu těsně uzavře přívod vzduchu do ohniště. To zaručuje dlouhé a pomalé uvolňování tepla uloženého v krbu.

Kamna se skládají z ocelového krbu se zasklením. Pro zvýšení tepelné kapacity jsou nebo mohou se obložit šamotovými cihlami. Keramika uvnitř krbu zajišťuje vysokoteplotní spalování což zase zvyšuje účinnost a zaručuje vždy čisté sklo.

V případě varianty s výměníkem vody je v horní části pece umístěn výměník vody, který může spolupracovat se stávajícím systémem ústředního vytápění a ohřevu užitkové vody. Spalovací vzduch je možné ke krbu připojit zvenčí budovy, takže jej lze instalovat v domech s rekuperačním zařízením. Vnější integrovaná kachlová kamna jsou kombinována v modulech, které umožňují velmi jednoduchou a rychlou instalaci. V nabídce máme veškeré příslušenství pro zabudování krbu do interjeru.

Krby a krbové vložky Železnice

Počet produktů: 30

Zobrazení 1-12 z 30 položek

Aktivní filtry