Krby

EKONOMIE

EFEKTIVITA

EKOLOGIE

To jsou kritéria pro naše krby !

Teplovzdušné nebo teplovodní krby, akumulační nebo konvekční krbové vložky různých typů a konstrukcí na dřevo nebo pelety a v kombinaci obou paliv. V nabídce máme plechové i ručně malované kachlové krby, krby z kombinací kamenu nebo pískovce, volně stojící nebo krby co můžete pověsit na zeď.

NOVINKA!! KRB NA DŘEVO! A PELETY!

" HYBRYD"

Krbové vložky oboustranné i jedno-pohledové, rohové a centrálního provedení. Se zabudovanou troubou i standardní.

Krby vytopí malé i velké prostory. Zejména jsou použitelné v novostavbách nebo domečkách bez sklepů a kotelen. Udělají krásnou atmosféru a vyhřejí domácnost ve studené zimě.

Díky automatizaci spalovacích procesů, je provoz velmi pohodlný. Automatizace, která řídí škrticí klapku vzduchu, nebo samozapalování pelet, zajišťuje optimální spalování se správným množstvím kyslíku a paliva. Po dokončení procesu těsně uzavře přívod vzduchu do ohniště. To zaručuje dlouhé a pomalé uvolňování tepla uloženého v krbu.

Kamna se skládají z ocelového krbu se zasklením. Pro zvýšení tepelné kapacity jsou nebo se mohou obložit šamotovými cihlami. Keramika uvnitř krbu zajišťuje vysokoteplotní spalování, což zase zvyšuje účinnost a zaručuje vždy čisté sklo.

V případě varianty s výměníkem vody, je v horní nebo zadní části pece umístěn výměník vody, který může spolupracovat se stávajícím systémem ústředního vytápění a ohřevu užitkové vody. Spalovací vzduch je možné ke krbu připojit zvenčí budovy, takže jej lze instalovat v domech s rekuperačním zařízením. Vnější integrovaná kachlová kamna jsou kombinována v modulech, které umožňují velmi jednoduchou a rychlou instalaci. V nabídce máme veškeré příslušenství pro zabudování krbu do interiéru.

Krby a krbové vložky Železnice

Počet produktů: 58

Zobrazení 1-12 z 58 položek

Aktivní filtry