Ohřívače

Máme v nabídce

 • HORKOVZDUŠNÁ TOPIDLA- lamelové foukače horkého a studeného vzduců jako TROPIC, BRAVO.

 • KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKY- lamelové jednotky pro chlazení a ohřev vzduchů-

 • TOPTOPIDLA- jsou designové radiátory, které budou dominantním prvkem vašeho interiéru. Různých typů, tvaru a dekoru.

 • DESKOVÉ RADIÁTORY z hladkým povrchem ve standardu bílé barvy, a také s možností barevného provedení. S hladkým předním panelem nebo stylovým žebrováním, napájené zespodu, s vestavěným termostatickým ventilem (bez termostatické hlavice). LONG- vysoké, a standardní o výšce 50-60 cm.

 • CHROMOVANÉ RADIÁTORY dokonalé pro koupelny a chodby, místnosti s vysokými okny. Jedná se o nestandardní a jedinečné kousky.

 • DEKORATIVNÍ ŽEBŘÍKY- jsou designové žebříky, které budou nepřekonatelným prvkem Vaší koupelny, nebo mohou posloužit jako věšák s funkcí sušičky. Různých typů, tvaru a dekoru

To co u jiných nadstandard - u nás standard!

Ohřívače

Podkategorie

 • HORKOVZDUŠNÁ TOPIDLA

  HORKOVZDUŠNÁ TOPIDLA PRO OHŘEV VĚTŠÍCH HAL

 • DEKORAČNÍ RADIÁTORY-TOPTOPIDLA

  Designové radiátory- TOPTOPIDLA

  Nabízíme originální řešení pro Váš interiér. Radiátory řady DESIGN PROGRAM jsou kombinací moderní formy a tradiční funkčnosti. Nabízená dekorační topná zařízení jsou díky své původní a často až futuristické podobě, mimořádnou výzdobou interiéru bez ohledu na styl, povrch a uspořádání. Ujišťujeme vás, že široký výběr produktů dostupných v této kategorii umožní i těm nejnáročnějším zákazníkům provést ohromující aranžmá. Kromě vizuálních hodnot se navrhované produkty vyznačují také svou účinností. Umožňují efektivní vytápění nejen sanitárních místností, ale také haly nebo obývacího pokoje.

  ZJEDNODUŠENÝ ZPŮSOB VÝBĚRU VÝKONU OHŘÍVAČE - TOPTOPIDLA NA POVRCH NEBO OBJEM POKOJE

  POZNÁMKA:
  Toto jsou hodnoty pro obytné místnosti s teplotou 21°C.
  Koupelny, dalších 25%
  Asi 40% bylo odečteno pro získání teploty 16°C

  A. pro budovy s velmi dobrou izolací (minimálně 1 cm polystyrenu, mírně izolované)

  Obývací pokoje

  koupelna

  Technické místností (garáž, sklep, chodba atd.)

  m2 x 85 W

  m2 x 106 W

  m2x 50 W

  m3 x 31 W

  m3 x 39 W

  m3 x 19 W

  B. pro budovy s dobrou izolací (minimálně 6 cm polystyrenu, dobré izolované)

  Obývací pokoje

  koupelna

  Technické místností (garáž, sklep, chodba atd.)

  m2 x 120 W

  m2 x 150W

  m2x 72 W

  m3 x 43 W

  m3 x 54 W

  m3 x 26 W

  C. pro špatně a slabě izolované budovy

  Obývací pokoje

  koupelna

  Technické místností (garáž, sklep, chodba atd.)

  m2 x 160 W

  m2 x 200W

  m2x 96 W

  m3 x 55 W

  m3 x 69 W

  m3 x 33 W

  Parametry přijímacích ohřívačů v závislosti na zdroji napájení

  (teploty v °C: průtok / zpátečka / místnost)

  pro kondenzační kotel 55/45/20

  pro plynový kotel 70/55/20

  pro kotel na uhlí 75/65/20

 • DESKOVÉ RADIÁTORY

  Deskové radiátory pro vytápění každé místnosti. Pro teplovodní systém ústředního topení. S hladkým povrchem ve standardu bílé barvy, ale také s možností barevného provedení. S hladkým předním panelem nebo stylovým žebrováním, napájené zespodu, s vestavěným termostatickým ventilem (bez termostatické hlavice).

 • DEKORATIVNÍ ŽEBŘÍKY

  Moderní koupelna není jen moderní vybavení a pěkný nábytek. Pro plný efekt potřebujeme také elegantní radiátor. Časy, kdy byl litinový radiátor znetvořujícím prvkem interiéru, jsou pryč. Široká škála koupelnových žebříků vám umožní ozvláštnit interiér koupelny a splnit praktické potřeby, jako je sušení prádla nebo ručníků. Ventilové systémy dostupné na trhu umožňují připojení topných zařízení k ústřednímu topení standardně nebo ve formě kombinovaného radiátoru, který můžete natápět také pomocí elektřiny. Existuje možnost jenom elektrického připojení s uzavřeným okruhem (při absenci teplovodního systému).

  Obecná pravidla chování při instalaci koupelnových radiátorů sestávají z:

  - kontrola všech nezbytných prvků, jako jsou: ventily, adaptéry ventilů, závěsy pro připojení, montážní kolíky, odvzdušnění

  - příprava nástroje: svinovací metr, tužka, nastavitelný klíč, vrtací kladivo, šroubovák

  - soulad s doporučeními výrobce obsaženými v instalačním manuálu

   Aby se neztratil tepelný výkon otopných těles, měl by instalační technik během jejich instalace udržovat odpovídající minimální vzdálenosti od podlahy a spodní části parapetu. Každý radiátor je připojen k systému ústředního vytápění dvěma trubkami: přívodem, který k němu přivádí teplou vodu ze zdroje tepla (kotel, krb s vodním pláštěm), a zpětným potrubím, které odvádí ochlazenou vodu do zařízení. V závislosti na typu topného zařízení a způsobu vedení potrubí se používá spodní nebo boční připojení.

  Způsob připojení topných zařízení závisí na tom, jak se instalace provádí. Ve stěnových drážkách nebo skrytých v podlaze. Jejich typ je také důležitý, některé lze připojit pouze ze strany, jiné jak ze strany, tak ze spodu. Nejčastěji jsou ohřívače umístěny na stěnách pod okny, tj. Na nejchladnějších místech. Druhým způsobem je spodní připojení. To však vyžaduje vyřezávání otvorů v panelech / deskách pro trubky. Zajímavou variantou spodního připojení je střední připojení. V této verzi jsou konektory vždy umístěny uprostřed radiátoru, bez ohledu na jeho rozměry. Výhodou tohoto řešení je především to, že instalatér nemusí přemýšlet o tom, kam přesně vést potrubí. Konzoly (smyčky) připevněte ke zdi pomocí připevněných hmoždinek a šroubů. Boční připojení. Přívodní potrubí (musí být nahoře na radiátoru) a zpětné potrubí (na spodní straně) jsou vyvedeny v drážkách pro stěny a připojeny ke konektorům na straně radiátoru. Opačné připojení sníží topný výkon nejméně o 30%. Pokud výška radiátoru přesáhne 2 m nebo poměr jeho délky k výšce je 4:1 nebo více, použije se místo jednostranného bočního připojení křížové připojení, které přívodní a zpětné potrubí umístí šikmo přes zařízení. Tím je zajištěno rovnoměrné rozložení teploty v chladiči.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ RADIÁTORY

  příslušenství k radiátorům 

  • OHŘÍVAČE- TOPNÁ TĚLESA, KTERÁ UMOŽŇUJÍ RADIÁTORŮM TOPIT POMOCÍ ELEKTŘINY
  • SADY VENTILŮ SE ŠROUBENÍM
  • TERMOSTATICKÉ VENTILY  SCHLÖSSER
  • SADA TERMOSTATU PRO INSTALACI ELEKTRICKÉHO OHŘÍVAČE
  • KOMPRESNÍ KOVÁNÍ PRO TRUBKY
  • VĚŠÁKY A HAČKY
  • ŠROUBOVACÍ SUŠIČKY NA RUČNÍKY

Aktivní filtry

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit