komíny

Komín je po staletí nedílnou součástí domu a mají v něm ústřední místo. Krby a později i komíny v průběhu let změnily svoji formu a způsob provedení, ale pořád hrají významnou roli v zajištění domácnosti teplem. V posledních letech výrobky komínu dělají každý domov ještě bezpečnější, hospodárnější a funkční. Máme v nabídce komíny, které splňuji přísné požadavky a normy, jsme součástí dodavatelů německé společnosti Ziegel a werk Waldsassen AG, výrobce keramiky HART KERAMIK. Na základě osvědčených postupů a Německé komínové technologie, která se může pochlubit zkušenostmi a tradicí, Vám poskytujeme výrobky té nejvyšší kvality. Komíny v naší nabídce jsou vynikající kvality použitých komponentů a jednoduché na montáž, kterou s trochou zručnosti dokáže šikovný stavebník. Díky optimalizaci výrobního procesu a mnohaletým zkušenostem s tepelnou technikou, můžeme nabídnout našim zákazníkům nejlepší řešení i v oboru systémových komínů v poměru kvality a ceny.

Vždy chceme poskytovat zákazníkům komplexní řešení v oblasti komínové technologie.

Moderní dvou a třívrstvé izolované komínové systémy s keramickou nebo nerezovou vložkou na tuhá a kapalná paliva: dřevo, uhlí, piliny, brikety, biomasa, jemné uhlí, ekologické hrachové uhlí, topný olej, plyn a použitý olej.

  • Je určen k vypouštění výfukových plynů v teplotním rozsahu 60° - 600°C
  • Komíny jsou odolné vůči kyselinám v kouři
  • Odolné vůči práci ve vlhkém prostředí (kondenzát)
  • Evropská značka CE pro kompletní komínový systém

VÝHODY KOMÍNOVÝCH SYSTÉMŮ : 

RYCHLOST

Keramické komínové systémy jsou vynikající alternativou k tradičním zděným cihelným komínům. Toto je určitě technologicky pokročilejší řešení. Díky použití částečně prefabrikovaných prvků pro jejich konstrukci, je jejich montáž rychlá a ekonomická.

UNIVERZÁLNOST

Keramické komínové systémy jsou určeny k odvádění všech druhů spalin. Jsou kompatibilní s různými typy zařízení, bez ohledu na dodavatele nebo zdroj tepla a představují tak zcela nezávislé řešení.

JEDNODUCHOST

Jednou z největších výhod systémových komínů je jednoduchost jejich konstrukce při instalaci komínových sad. Je velmi jednoduchá a pravděpodobnost chyby není velká. Velkou výhodou pro uživatele komínových systémů, je také velká svoboda při výběru způsobu dokončení komína. To vše znamená, že si každý může vybrat perfektní komín pro sebe.

BEZPEČNOST

HOCH KOMÍNOVÉ SYSTÉMY poskytuje svým zákazníkům pouze osvědčená řešení v oblasti komínové technologie. Naše komíny jsou odolné vůči ohni, sazím a kyselinám ve výfukových plynech. Bezpečnost použití a jejich vysoká kvalita byla potvrzena provedenými testy. Komíny mají evropskou značku CE, která zaručuje, že splňují všechny požadované normy.

EKOLOGIČNOST

Komínové systémy jsou odolné a ekologické výrobky. Skládají se hlavně z přírodních materiálů jako je jíl, kamenivo a kamenná vlna. Díky tomu je jejich výroba šetrná k životnímu prostředí a jejich použití ve spojení s moderními kotli a krby snižuje spotřebu paliva.

 Nabídka zahrnuje kompletní sady a příslušenství, které Vám pomáhá bezpečně odvádět spaliny z Vašeho spalovacího zdroje. 

  1. DUO
  2. UNIVERSAL
  3. TURBOSTAL
  4. UNIVERSAL NEZAVISLÝ
  5. STANDARD
  6. SAUNA

komíny

Počet produktů: 12

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry