KRBOVÉ VLOŽKY

Teplo je jednou ze základních lidských potřeb. Teplo je spojeno s bezpečností a hojností. V průběhu let však hledáme rafinovanější zdroje. Potřeba být blíže přírodě je naší přirozenou, atavistickou potřebou. Historicky jsme daleko od ohně uprostřed denní místnosti, proto je náš požadavek v souladu s přírodními zákony uspokojen pohledem na oheň uzavřený za sklem. Keramické krby TOPEKO jsou moderní verzí starých kachlových kamen, lišících se od svých předchůdců parametry spalování, efektivitou a komfortem používání.

Moderní krby jsou krby v souladu s myšlenkou „pro-eko“. Optimálním způsobem spalují palivo, dosahují velmi vysoké účinnosti a zároveň vypouštějí do ovzduší minimální množství znečišťujících látek. Spalování a celkový ohřev jsou hlavním cílem všech modelů rodinných krbu TOPEKO. Podle tohoto principu se maximální množství energie získané z daného množství dřeva akumuluje v materiálu s vysokou tepelnou kapacitou a poté se pomalu uvolňuje ve formě tepla příjemného pro životní prostředí.

  • Akumulační výměník CerEko- pro akumulaci tepla.
  • Akumulační kanály KAD zvětšují čas akumulace.
  • Teplovzdušní výměník CertEko akumulované teplo přenáší se pomocí konvekcí ohřátého vzduchu 

(akumulační výměník + teplovzdušní výměník)

  • Teplovodní výměník CerEkoakumulované teplo přenáší se přes ústřední topení 

(akumulační výměník + teplovodní výměník)

Zde je výkon rozdělen následovně - 50% akumulace / 50% voda.

  • Teplovodní výměník VerEco akumulované teplo přenáší se do akumulačního zásobníku vody
Zde je energie rozdělena následujícím způsobem - 70% vody / 30% akumulace.
Doporučujeme, aby byly krby postaveny ze šamotových desek (OPS) nebo zabudovány pomocí kompletních šamotových systému (KOS).

KRBOVÉ VLOŽKY

Počet produktů: 15

Zobrazení 1-15 z 15 položek

Aktivní filtry