Bojlery

LETNÍ DOPRAVA ZDARMA, PŘI PLATBĚ KARTOU NEBO PŘEVODEM!

BOJLERY- jsou nádoby určené k ohřevu užitkové vody, pomocí připojení ke zdroji, který vyrábí energii- elektřina, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, tepelná čerpadla atd.

Při výběru vhodného ohřívače je třeba vycházet ze dvou parametrů:

požadované doby ohřevu teplé užitkové vody

předpokládané spotřeby teplé užitkové vody

ÚČINNOST VÝMĚNÍKU je velmi závislá na velikosti jeho teplosměnné plochy. Čím je tato plocha větší, tím rychleji probíhá ohřev užitkové vody.

VÝKON VÝMĚNÍKU je závislý na několika parametrech, zejména na teplotě topné vody, teplotě užitkové vody na vstupu do ohřívače, průtoku topné vody výměníkem a dalších faktorech.

Nejlepší pro srovnání jednotlivých ohřívačů bude ukazatel plochy výměníku, protože za stejných provozních podmínek bude efektivnější výměník s větší teplosměnnou plochou. Výrazný vliv na komfort používání ohřívače má také jeho objem. Čím větší je objem výměníku, tím větší je komfort používání teplé užitkové vody. Proto v případě, kdy nemáme dostatek místa pro instalaci ohřívače a chceme dosáhnout poměrně vysokého komfortu, je třeba zvolit ohřívač s dvouplášťovým výměníkem s velkou teplosměnnou plochou, který bude užitkovou vodu ohřívat rychle.

PŘÍRUBA I ZÁVIT - plní funkci revizního otvoru a slouží k napojení topného tělesa. Konkurenční výrobky mají dva vstupy - jeden pro vložení anody, druhý pro vstup na topné těleso. Naše bojlery můžete uložit z jedné strany co nejblíže ke zdi. Potřebujete přístup cca 0,5 m ze strany příruby SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ topného tělesa a víka příruby klíčem 13mm- je v každé domácnosti, nepotřebujete speciální nářadí.

LEPŠÍ OCHRANA PŘED KOROZÍ- všechny plochy, které přichází do styku s vodou jsou chráněny smaltem.

SNADNÁ VÝMĚNA ANODY- jeden vstup pro anodu a topné těleso

VZHLEDEM K LETOŠNÍMU ZDRAŽOVÁNÍ A NEDOSTUPNOSTI ŽELEZA NA EVROPSKÉM TRHU, MOHOU BÝT ZPOŽDĚNY DODÁVKY U BOJLERŮ A AKUMULAČNÍCH ZÁSOBNÍKŮ NAD 400 L.

Bojlery

Počet produktů: 12

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry