Doprava u většiny kotlů na území ČR ZDARMA!

Objednané zboží Vám bude doručeno do 3-30 dnů od objednání.

Přepravu zboží realizujeme většinou naši vlastní dopravou. Při doručení kotle může náš tým proškolených zaměstnanců provést montáž zakoupeného zboží. V případě zájmu o montáž na Vaši adrese napište poznámku do objednávky, kontaktujte nás na e-mailové adrese Info@TopEko24.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 777 108 670, + 420 774 911 174. Probereme detaily montáže a ZDARMA Vám uděláme cenovou nabídku montáže. 

U některých produktů jako pelety, kotle SLIMKO, DUOKO a drobného příslušenství je doprava za doplatek dle místa uřčení a váhy zboží. Drobné baličky do 10 kg přepravujeme Českou Poštou. 

1 až 7 dni před doručením zakoupeného zboží Vás budeme telefonicky nebo písemně informovat o termínu doručení.

Manipulace se zbožím

Zboží je převážně doručováno na vratné paletě. V případě, že nemáte objednanou montáž zboží doveze pouze řidič. Zajistěte si prosím pomoc dalších osob potřebných k manipulací se zbožím. Řidič není povinen sundávat zakoupené zboží z palety. V případě, že si ponecháte zboží i s paletou, bude Vám dodatečně připočtena cena palety. Cena palety je 350 Kč včetně DPH. Můžete připravit euro paletu k vrácení.

Cena přepravy:

Česká Pošta -  menší balík 250 Kč

Česká Pošta -  větší balík 999 Kč

 + Dobírka -  + 60 Kč

Doprava těžkého zboží je možná po předchozí domluvě(cena 7 Kč/km)

TopEko24- doprava zdarma, u zboží kde to je uvedeno