PLATBY PŘIJÍMÁME V ČESKÝCH KORUNÁCH

OSTATNÍ MĚNY DLE AKTUÁLNÍHO KURZU - DLE PŘÍSLUŠNÉ FORMY ÚHRADY

ONLINE PŘEVODEM NEBO KARTOU

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná platební instituce, působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu, jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód (to jsou tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty). Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMS zprávou od své banky.

comgate-karetni-loga.png

Platba bankovním převodem celé částky

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate Vás přesměruje do Vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

platebni-brana-comgate-banky-cz.png

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě a my budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

HOTOVĚ

platba hotově při předání zboží v prodejně

PO DOHODĚ JE MOŽNÁ PLATBA

PŘEVODEM NA ZÁKLADĚ FAKTURY/ ZÁLOHOVÉ FAKTURY

Platba ve většině případů probíhá uhrazením zálohy 30% předem převodem na účet: č.ú 4427574319/0800 vedeného u České Spořitelny a. s. nebo č.ú 4427574319/2010 vedeného u FIO banky. Po zaplacení Vám je odesláno potvrzení o přijaté platbě.ZÁLOHOU PŘEDEM S DOPLATKEM HOTOVĚ PŘI PŘEDÁNÍV případě zaplacení zálohového poplatku, probíhá doplacení zbylé částky na místě řidiči. Řidič Vám se zbožím předá fakturu o přijaté platbě, kterou Vám běžně zasíláme e-mailem. EET kód u hotovostní platby Vám následně zašleme na telefon nebo e-mail.

NA DOBÍRKU

Při platbě na dobírku u zboží s dopravou označenou malý balík a velký balík, přepravovaného třetí stranou (například Česká pošta) nebo u zboží, kde platba zálohy předem není požadována, účtujme poplatek za dobírku + poštovné/ dopravné. Dobírku neúčtujeme při platbě před dodáním na základě faktury, zálohové faktury nebo zaplacením pomocí platební brány.

Ostatní typy přepravy dovážíme vlastní dopravou a hotovostní platbu přijímá náš zaměstnanec. EET kód Vám následně zašleme SMS zprávou nebo e-mailem.Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit