OHŘEV DOMU

Při stavbě nebo rekonstrukci domu v Česku, musíte vždy vybrat topný zdroj vytápění. Každý topný zdroj je vhodný pro různé systémy vytápění. Například pro podlahové nízkoteplotní vytápění je vhodné:

  • TEPELNÉ ČERPADLO

Topný systém s klasickými radiátory- nejlépe ohřeje

  • KOTEL NA TUHÁ PALIVA

  • KRB nebo KRBOVÁ VLOŽKA


Moderní a pohodlná doba nám přinesla možnost vytápění nejenom klasickým přikládáním uhlí a dřeva do topného kotle, ale i možnost obsluhovat kotel jednou za 3-5 dní. Kotel se zásobníkem pracuje v automatickém režimu podávání  paliva menší struktury, jako uhlí typu ořech 2 nebo pelety, které máme také v nabídce pro naše zákazníky.

  • PELETY

Pro kotle a krby na tuhá paliva musí být funkční systém pro odvod spalin- komín.

  • KOMINOVÉ STAVEBNICE s keramickou a nerezovou vložkou - jedná se o třívrstvý komín: vložka - trubka, vata a stavební blok, který odpovídá evropským normám a je jednoduchý na výstavbu a k tomu za příjemnou cenu.

Chcete, aby Váš domov byl jedinečný? Dopřejte mu krásný vzhled. Nakonec Vás bude těšit a přinese obdiv sousedů. 

  • DESIGNOVÉ RADIÁTORY - TOPTOPIDLA, koupelnové žebříky, deskové radiátory - zde najdete jedinečná topná tělesa pro Váš dům, která nejsou jenom funkčním topným zařízením, ale i krásným designovým prvkem interiéru. 

loco 1.jpg

Poradíme Vám s výběrem topného zdroje a pokud bude potřeba, dojede k Vám na objekt realizace náš specialista pro osobní nezávaznou konzultaci. Tuto službu zajišťujeme zdarma. Neváhejte nás kontaktovat.

POZOR JEDNÁ-LI SE O INSTALACI TOPNÉHO ZDROJE V RODINNÉM DOMĚ - UŠETŘÍTE 6% DPH.

Pro vás to znamená, že topný zdroj koupíte o 6% levněji.

Instalační práce počítáme úkolově, dle provedených výkonů. Materiál při instalaci se počítá dle skutečně využitého materiálu. Každý systém stavíme na místě dle dispozicí kotelny a objektu a samozřejmě dle požadavků investora.

Máme tým proškolených instalatérů přímo od výrobců s platnými oprávněními pro Českou republiku.

NA TEPELNÁ ČERPADLA  A KOTLE NA PELETY, ŠTĚPKU A DŘEVO MŮŽETE ZÍSKAT DOTACI AŽ 127 500 Kč

což Vám například zaplatí 80% investice nainstalovaného peletového kotle.

OHŘEV DOMU

Počet produktů: 213

Zobrazení 1-12 z 213 položek

Aktivní filtry