AUTOMATICKÝ SYSTÉM ODPOPELŇOVÁNÍ
search
  • AUTOMATICKÝ SYSTÉM ODPOPELŇOVÁNÍ
  • AUTOMATICKÝ SYSTÉM ODPOPELŇOVÁNÍ

AUTOMATICKÝ SYSTÉM ODPOPELŇOVÁNÍ

24 500,01 Kč
S DPH 7-28 dnů

Kotle na pelety vybavené automatickým systémem odstraňování popela, zvyšují komfort při použití zařízení pro ústřední topení. Systém zaručuje od 1 do 3 měsíců automatické vyjmutí popela, pomocí mechanického pohyblivého roštu, který naplní externí popelník kotle. Tato doba závisí na potřebě tepla, zateplení vytápěné budovy a na kvalitě spálené pelety

Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

Systém automatického odstraňování popelů SAS poskytuje standardní podporu řídicí jednotky TECH ST-550 zPID integrované do peletových kotlů SAS

Princip provozu

Popel vznikající při procesu spalování se z hořáku desky odstraňuje pomocí pohyblivého roštu.

Poté se prostřednictvím násypky automaticky přivádí do popelníku. Nádrž na popel je navržena tak, aby mohla být demontována pro periodické čištění komory nebo servisních služeb. Odpopelňování se provádí automaticky pomocí spirály namontované na hřídeli. Přepravní mechanismus je namontován v ocelové trubce, která vypouští popel je poháněn motorem s převodovkou. Frekvence odstraňování popela z komory pod hořákem závisí na kvalitě spáleného paliva a tepelném zatížení budovy. Je možné nastavit spínací frekvenci automatického odstranění popílku pro konkrétní palivo a množství vyprodukovaného popela. Zbytek po procesu spalování se dopravuje do vnějšího popelovacího boxu, který má montážní otvor pro plnění popela. Automatický systém odstraňování popelů je další zařízení kotle, které musí být oznámeno ve fázi zadání objednávky. Systém není možné zakoupit a sestavit později. Mějte na paměti, že výška kotle vybavené integrovaným systémem pro odstranění popela se zvyšuje o cca 250-300 mm ve vztahu k kotli bez toho to systému a vedle kotle je třeba vytvořit další prostor pro skříňku kam se bude popel odvádět.

Pravidelně kontrolujte stav vnějšího popelníku a v případě potřeby jej vysypte. Vybavení skříňky popelníku v transportním koši, sada úchytu a horní kryt umožňuje snadné odstranění popelu z kotelny mimo budovu a vyprazdňování nádoby. Popel lze použít jako ekologické hnojivo. Možnost použití automatického systému odstraňování popelů v daném typu kotle vyžaduje konzultaci s  technickým oddělením. Možnost toho to systému umožňuji zvlášť kotle ve vyšších výkonech, například u kotle SAS BIOEFEKT popelník má objem 125 l.

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

V roce 2024 jsme se stali výhradním zástupcem značky KIPI na českém trhu. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí  9 - 12       14 - 17

Úterý               8 - 16

Středa    9 - 12       14 - 17

Čtvrtek           8 - 16

Pátek              8 - 16

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit