Internetový modul pMI 95

3 630,00 Kč
S DPH 1-3 dnů

 LAN modul je určen pro dálkové ovládání regulátoru kotle DRAGON vybaveného konektorem RJ12 pro připojení pokojového panelu PILOT (1-Wire komunikace) nebo konektorem RJ12 pro komunikaci RS485, RS232. Regulátor pracuje s širokou řadou regulace TITANIC a IRYD. Možnosti a použití závisí na řadiči, ke kterému je tento modul připojen.

Modul spolupracuje s jednotky od výrobce ProND

Řídicí jednotky ProND byly přiřazeny do skupin. Na ně byl stanoven základ, které funkce a parametry budou na webových stránkách podporovány. Některá pole a karty budou skryty, když regulátor podporuje méně funkci ( více v DETAILY PRODUKTU v příloze SKUPINY LAN).

Počet
koupit

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodaní zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České Republice

visa

 Chcete-li použít modul LAN, musí být připojen k napájecímu zdroji a přes konektor LAN RJ-45 k internetové síti (je možné použít také adaptér Wi-Fi). Jedná se o snadno použitelné zařízení, které nevyžaduje žádnou konfiguraci. 

Musíte se připojit pouze podle diagram v příručce. Modul poskytuje velké pohodlí při používání kotle ústředního topení, protože umožňuje ovládat činnost regulátoru prostřednictvím webové stránky -

aplikace.prond 

odkudkoli, aniž by byl v blízkosti kotle. Možnosti stránky se liší v závislosti na řídící jednotce. Registrace je velmi jednoduchá, stačí zadat sériové číslo modulu umístěného na štítku zařízení a zadat e-mailovou adresu uživatele. Při vytváření nového účtu můžete svému zařízení dát vlastní jméno a chránit ho PIN kódem.

 MI-95 také poskytuje možnost připojení pokojového termostatu pro starší verzi ovladačů. Navíc individuální PIN kód, který uživatel dává modulu LAN při nastavování účtu, nám umožňuje poskytnout náš modul pro vzdálený dohled nad kotlem, např. Instalatérovi kotle nebo jakékoli osobě, které chceme takové oprávnění udělit. PIN kód můžete kdykoli změnit, což má za následek odebrání práv k našemu modulu lidem, kterým jsme jej dříve zpřístupnili. Tato funkce usnadňuje správu kotle v místech, kde je vyžadován neustálý dohled nebo vzdálený přístup. Pomáhá instalačnímu technikovi nebo servisnímu technikovi kotle na dálku upravit v případě potřeby parametry odpovědné za správný provoz kotle. Na kartě ALARMY se navíc zobrazuje historie stavů alarmů s datem a časem výskytu.

modul internet DRAGON

FUNKCE

- ovládání činnosti regulátoru kotle ústředního topení

- ovládání provozu přídavných modulů (např. modul směšovacího ventilu MZM-50)

- možnost dálkového dohledu nad kotlem ze strany instalatéra nebo výrobce kotle 

- náhled teplot v systému

- alarmy - upozornění na možné poruchy a překročení teplot

- možnost dohledat 10 zařízení na 1 účtu

- možnost připojení většiny regulátorů (* regulátory připojené k zásuvce RS485 nebo RS232 / 1-W v závislosti na typu přenosu podporovaného daným regulátorem)

WEBOVÉ STRÁNKY POVOLUJÍ *:

- Regulace teploty kotle ústředního topení

- Regulace teploty TUV

- Změna provozního režimu čerpadel

- Spuštění / zastavení provozu kotle

- Náhled stavu paliva

- Náhled teploty výfukových plynů

- Řízení činnosti směšovacího ventilu

- Režim dálkového zapalování / testování

- nastavení parametrů pro provoz a údržbu,

- Nastavení doby provozu podavače

- Náhled statistik změn teploty ÚT a TUV - graf

- Možnost prohlížení alarmů, pokud k nim došlo během provozu regulátoru

- Možnost změnit přihlašovací údaje (přihlašovací jméno, heslo, e-mailová adresa, PIN)

FUNKCE DLE NEJBĚŽNĚJŠÍCH REGULACÍ V ČR:

Titanic/ Titanic + /podporuje Nastavení kotle ÚT, Teplota kotle, Nastavení TUV, Teplota TUV

Iryd RTZ/ Iryd RTZ 600/ IRYD rtz 601/  podporuje Nastavení kotle ÚT, Teplota kotle, Nastavení TUV, Teplota TUV, Hladinu paliva

Titanic 3/ Iryd 605 / podporuje Nastavení kotle ÚT, Teplota kotle, Nastavení TUV, Teplota TUV, Start / Stop

Iryd 610 / podporuje Nastavení kotle ÚT, Nastavení kotlového systému ÚT, Teplota kotle, Nastavení TUV, Nastavení systému TUV, Teplota TUV, Nastavení směšovače, Nastavení systému směšovače, Teplota směšovače, Provozní režim čerpadla, Hladina paliva, Teplota spalin, Dálkové zapalování, Nastavení hořáku

Iryd 4,3´´ / Iryd RTZ PID RS/ podporuje Nastavení kotle ÚT, Nastavení systému kotle ÚT, Teplota kotle, Nastavení TUV, Teplota TUV, Nastavení směšovače, Nastavení systému směšovače, Teplota směšovače, Provozní režim čerpadla, Hladina paliva, Teplota spalin, Dálkové zapalování, Nastavení pro práci

Ke stažení

SKUPINY LAN

Ke stažení (333.64k)

návod internetový modul PROND

Ke stažení (2.78M)

Reviews

Napsat hodnocení produktu

Internetový modul pMI 95

 LAN modul je určen pro dálkové ovládání regulátoru kotle DRAGON vybaveného konektorem RJ12 pro připojení pokojového panelu PILOT (1-Wire komunikace) nebo konektorem RJ12 pro komunikaci RS485, RS232. Regulátor pracuje s širokou řadou regulace TITANIC a IRYD. Možnosti a použití závisí na řadiči, ke kterému je tento modul připojen.

Modul spolupracuje s jednotky od výrobce ProND

Řídicí jednotky ProND byly přiřazeny do skupin. Na ně byl stanoven základ, které funkce a parametry budou na webových stránkách podporovány. Některá pole a karty budou skryty, když regulátor podporuje méně funkci ( více v DETAILY PRODUKTU v příloze SKUPINY LAN).

Napsat hodnocení produktu

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a naším posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMŮSÍ BÝT DRAHÁ,  a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků

Pro zahraniční společností SAS, DRAGON, KIPI sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů.

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí 9-12, 14-17

Úterý - Pátek 14 - 17

Vzhledem k pandemickým opatřením, máme v kamenné prodejně otevřeno jen pro výdej produktů, a pro velkoobchodní prodej - předem prosím o telefonický kontakt. 

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon: +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24