Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/natkaholomba/topeko24.cz/web/classes/Category.php on line 913

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/natkaholomba/topeko24.cz/web/controllers/front/ProductController.php on line 1137

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/natkaholomba/topeko24.cz/web/controllers/front/ProductController.php on line 1137
Bojler stojící pro kotel na pevná paliva 100L až 1500L

Stacionární bojler - 1 výměník

10 000,10 Kč
S DPH 7-30 dnů

Stojací bojler pro připojení ke kotly na tuhá paliva. Uzký bojler s vyrovnávacími nožičkami v objemu od 100L- do 400 L. -řada SE-pro rodinné domky atd. 400L. až 2000 -L řada NE- pro průmyslové objekty.

Počet
objednat

rychlý ohřev vodyvýměnikdlouhá životnosttopná spiralakompaktní konstrukcetepelná izolacetopproduktteploměrdisajn

ZDROJ VYTÁPĚNÍ - bojlery s jedním trubkovými výměníkem jsou nejčastěji připojované k teplovodnímu kotly na tuhá paliva, krbu s teplovodní vložkou  nebo jinému zdroji vytápění.

OHŘEV VODY - Vodu v bojleru v topné sezoně ohříváte spolu s vodou v topném systému.  Po sezoně můžete natápět teplou užitkovou vodu i když topení máte vypnuté. Nebo můžete odstavit kotel  a natápět vodu pomocí topného tělesa ( od 1, 4 kW po 12 kW), ohřívat vodu pomoci elektřinou.

TOPNÉ TĚLESO - je volitelné příslušenství a není součástí balení bojleru.

DLOUHÁ ŽIVOTNOST bojleru je zajištěna díky hořčíkové anody vypalované při 850C a keramické smaltování vnitřního povrchu bojleru.

TEPELNÁ IZOLACE z polyuretanové pěny slouží jako ochrana proti tepelným ztrátám teplé vody.

ESTETICKÉ OPLÁŠTĚNÍ - bojlery jsou provedené v moderním opláštění z koženky v šedé, červené nebo zelené barvě- což krasně ladí k barvám našich automatických kotlů Standardně šedivá barva. Možnost jiné barvy za doplatek 500 Kč.

ŘÁDA NE- BOJLERY NAD 400 L - 2000 L- cenová nabídka na poptávku e- mailem

schéma bojler 1 výěník

11

Ke stažení

výběr a volba výměníku

Ke stažení (367.25k)

bojler stojací s jedním vým.

Ke stažení (1.79M)