Tepelné čerpadlo PSB R290
search
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290
 • Tepelné čerpadlo PSB R290

Tepelné čerpadlo PSB R290

191 149,75 Kč
S DPH 7-28 dnů

TEPELNÉ ČERPADLO PSB R290 VZDUCH-VODA.

Tepelné čerpadlo PSB R290 zaručuje efektivní vytápění. V závislosti na Vašich potřebách dokáže vytápět i chladit dům a ohřívat vodu. Matně černé pouzdro PSB R290 poskytuje estetický a moderní vzhled. Díky odolné kompozitní konstrukci vydrží desítky let. Tepelné čerpadlo využívá plně invertorové řešení s ekologickým chladivem R290.

 • výkonné a bezpečné
 • jednoduché  použití
 • stabilní provoz při -25°C

Monoblokové tepelné čerpadlo vzduch-voda PSB R290 je inteligentní. PSB R290 sníží účty a dovolí Vám stát se nezávislými na rostoucích cenách plynu a uhlí. Možnost získat dotaci na nákup. Vysoká COP až 4,64 pro A2W35.

Výkon v kW: 9 kW
Počet
objednát

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

TEPELNÉ ČERPADLO PSB R290 LZE VYUŽÍT JAKO:

 • jediný zdroj vytápění objektu
 • kaskádová forma (několik čerpadel instalovaných paralelně) 
 • hlavní zdroj tepla s doplňkovou podporou, např. elektřina, plyn nebo pelety

SVT KÓDY

PSB R290    9 kW - SVT35812

PSB R290  15 kW - SVT35811

PSB R290  22 kW - SVT35810

Tepelné čerpadlo PSB R290 můžete zakoupit na dotace s návratností až 180 000 Kč. Pomoc s dotací v rámci objednávky. Využitím spolufinancování si navíc můžete být jisti, že obdržená částka bude nejvyšší možná, protože naše čerpadla se vyznačují energetickou třídou A+++ a technologiemi Green Gas a EVI.

 • PSB R290  9,14  kW   1 fáze
 • PSB R290 15,37 kW   3 fáze
 • PSB R290 22,62 kW   3 fáze

U našich tepelných čerpadel nejde pouze o okamžitou úsporu účtů za energie. Je to také chytrá technologie, která zvyšuje účinnost vytápění a chlazení. Regulátor na bázi umělé inteligence umožňuje nastavit v každé topné zóně jinou teplotu při zachování co nejnižší spotřeby energie – je to možné díky individuálním topným křivkám pro každý okruh. A díky intuitivní aplikaci připojené k ovladači ecoMULTI můžete pomocí chytrého telefonu měnit teplotu u Vás doma odkudkoli na světě.

A+++ při 35°C/ A++ při 55°C

Tepelné čerpadlo vzduch-voda PSB R290 zaměřené na evropský trh bylo vyvinuto s využitím nejmodernější technologie tepelného čerpadla a moderního designu, aby splňovalo přísné požadavky na výkon, stabilitu a tichý provoz. Tepelné čerpadlo PSB R290 nejen využívá technologii Green Gas a invertorovou technologii EVI, ale také má Energetický štítek A+++. Díky tomu je toto zařízení nejen energeticky úsporné, ale zároveň splňuje podmínky pro nejvyšší úroveň spolufinancování.

Konstrukce typu monobloku

Matně černé pouzdro z ABS poskytuje estetický a moderní vzhled. Čerpadlo využívá plně invertorové řešení s ekologickým pracovním médiem R290 a také technologiemi EVI. Moderní design s vlnitým povrchem, bez šroubů, zajišťuje elegantní vzhled tepelného čerpadla. Použitý ABS plast je odolný proti korozi, což je výhodné a ovlivňuje životnost zařízení.

OVLADAČ ECOMULTI, renomovaného výrobce PLUM poskytuje schopnost řídit tradiční systémy založené na akumulaci tepla v zásobníku, s použitím výměníku glykol-voda nebo přímému zapojení do systému. Vyhrazená aplikace zajišťuje pohodlné ovládání nejen tepelného čerpadla, ale celé instalace.

ovladaní tepelného řerpadla

Vysoké COP- 4,64

Použité chladivo R290 je optimálním řešením, které je šetrné k životnímu prostředí a zároveň umožňuje nejvyšší parametry energetické účinnosti a vysokou výstupní teplotu až 75°C.

Tichý provoz

Díky unikátní vnitřní konstrukci pohlcující zvuk je akustický tlak čerpadla udržován na konstantní úrovni pouze 42 dB(A) na 1 metr. 

Tepelná čerpadla z řady PSB jsou ideálním způsobem, jak snížit náklady na vytápění a mají skutečný dopad na ochranu životního prostředí. Výše uvedené schéma ukazuje možnosti majitele rodinného domu, který se rozhodne pro tepelné čerpadlo PSB. Tato zařízení jsou ideální pro napájení podlahového vytápění, radiátorů, fancoilových jednotek nebo kombinaci všech těchto řešení. Další výhodou čerpadel PSB je také možnost použití HYDROBOXU, tedy hotového řešení pro vnitřní instalaci budovy v elegantním plášti. V naší nabídce je najdete ve dvou variantách s teplou vodou nebo bez ní.

Stojí za připomenutí, že tepelná čerpadla PSB vám dávají možnost řídit až 5 nezávislých hydraulických systémů. Díky regulátoru a pokojovým termostatům jsou regulovány automaticky v závislosti na venkovní a vnitřní teplotě v daných místnostech.

psb tepelné řerpadlo

Rozsáhlé standardní vybavení

 • MONOBLOKOVÁ KONSTRUKCE
 • 5 NEZÁVISLÝCH HYDRAULICKÝCH SYSTÉMŮ
 • OVLADAČ ECOMULTI, VÝROBCE PLUM
 • EKONET- VZDALENÁ PODPORA SERVISU
 • ABS - BEZŠROUBOVÁ KONSTRUKCE
 • 42 dB(A) TICHÝ PROVOZ
 • PRACOVNÍ PROSTŘEDEK R290
 • STABILNÍ PRÁCE PŘI -25°C
 • VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOST A+++

Tepelné čerpadlo lze spravovat prostřednictvím portálu EcoNet24.com nebo mobilní aplikací pro prohlížení provozu s přístupem k nejdůležitějším nastavením zařízení. Tato aplikace je ke stažení zdarma. Modul ECONET pro tuto aplikaci je součástí standardní dodávky.

Rozsáhlé doplňkové vybavení

Dohled nad procesem odmrazování

Systém dohledu nad rozmrazovacím procesem v kombinaci s inovativním topným systémem odkapávající misky minimalizuje čas a frekvenci rozmrazovacích procesů (minimalizuje energetické ztráty).

Průtokoměr

Průtokoměr, který umožňuje určit hodnotu koeficientu COP a předpovídat pravděpodobnost kontaminace sítových filtrů používaných v hydraulickém systému mezi tepelným čerpadlem, vyrovnávacími nádržemi a zásobníky teplé vody.

Elektroměr

Elektroměr pro zobrazení aktuální COP.

Deskový výměník

Přídavný deskový výměník zlepšující účinnost tepelného čerpadla

Topný systém odkapávající misky

Topný systém odkapávající misky s minimalizovanou tvorbou ledu na misce.

TEPELNÉ ČERPADLO:

 

PSB R290 9

 

PSB R290 15

 

PSB R290 22

ROZMĚRY ( Š x H x V) mm

1167 x 407 x 795

1287 x 458 x 928

1250 x 540 x 1330

VÁHA (kg)

90

100

155

ENERGETICKÁ TŘÍDA Zařízení s regulátorem - teplota přívodu 35°C 

A+++

A+++

A+++

ENERGETICKÁ TŘÍDA Zařízení s regulátorem - výstupní teplota 55°C 

A++

A++

A++

Produktové a technické listy na požádání. Kontaktujte nás na info@topeko24.cz

PORADCE PRO INVESTORA   

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

V roce 2024 jsme se stali výhradním zástupcem značky KIPI na českém trhu. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí  9 - 12       14 - 17

Úterý               8 - 16

Středa    9 - 12       14 - 17

Čtvrtek           8 - 16

Pátek              8 - 16

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Mohlo by vás také zajímat

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit