Tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA
search
 • Tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA
 • Tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA

Tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA

184 525,00 Kč
S DPH 7-28 dnů

CENOVĚ DOSTUPNÉ TEPELNÉ ČERPADLO SÍLA SVĚTA VZDUCH-VODA.

Je chytré, snadno se používá a maximalizuje účinnost vytápění. V závislosti na Vašich preferencích může vytápět i chladit domov a ohřívat vodu. Díky odolné konstrukci z kompozitu bude sloužit dlouhá desetiletí.

CHLADIVO R 290-PROPAN

 • výkonné a bezpečné
 • jednoduché použití
 • ekologické a šetrné pro životní prostředí
 • pro ohřev domu i teplé vody
 • možnost ohřevu a chlazení

Monoblokové tepelné čerpadlo vzduch-voda SÍLA SVĚTA je inteligentní, sníží účty a dovolí Vám stát se nezávislými na rostoucích cenách plynu a uhlí. Možnost získat dotaci na nákup.

MŮŽETE ZAKOUPIT TEPELNÉ ČERPADLO S INSTALACÍ A VYŘÍZENÍ DOTACE OD NAŠÍ FIRMY- VŠE NA KLÍČ!

Kup si dnes tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA s instalací v dubnu a obdržíš slevu 15%. Akce platí do 16.12.2023.

Výkon v kW: 8 kW
volba: set
Počet
objednát

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

TEPELNÁ ČERPADLA SÍLA SVĚTA LZE POUŽÍT JAKO jediný zdroj vytápění objektu v jediné nebo kaskádové formě (několik čerpadel instalovaných paralelně) nebo jako hlavní zdroj tepla s doplňkovou podporou, např. elektřina, plyn nebo pelety.

Tepelná čerpadla zakoupené u nás můžeme Vám nainstalovat a spustit v rámci objednávky. Využijte nákup tepelného čerpadla na dotace - vyřízení dotací máte od našeho specialisty zcela zdarma. Nevíte jaké čerpadlo je vhodné pro Váš objekt? Zavolejte nám a my k Vám pošleme specialistu pro výběr vhodného tepelného čerpadla. Konzultace, instalace, vyřízení dotací, záruční a pozáruční servis vše máte od nás-žádné externí firmy - vše na klíč! 

PŘIPRAVILI JSME SPECIÁLNÍ AKCI NA TEPELNÉ ČERPADLO SÍLA SVĚTA: Kup si dnes tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA s instalací v dubnu a obdržíš slevu 15 %. Akce platí do 16.12.2023.

SLEVA SE VZTAHUJE NA TOPNÝ ZDROJ - cena za instalaci Vám bude navržena a spočítána dle vašich požadavků a vašeho topného systému individuálně. Kalkulace se připraví individuálně na základě návštěvy technika nebo dodaných podkladů.

U VŠECH OBJEDNÁVEK DO 16. PROSINCE ZPRACOVÁNÍ DOTACE ZDARMA V CENĚ ZAKÁZKY! 

SVT kódy

PW 8,3 kW  / 1 fáze - SVT 34245

PW 11,4 kW  / 1 fáze - SVT 34246

PW 14,8 kW  / 1 fáze - SVT 34247

PW 14,8 kW / 3 fáze - SVT 34292

PW 22 kW  / 3 fáze - SVT 34293

Dokonalý výkon tepelného čerpadla R290 FULL DC INVERTER dokáže splnit potřeby uživatele v oblasti vytápění, chlazení a ohřevu užitkové vody po celý rok (pomocí 3cestného ventilu). 

FUNKCE TEPELNÉHO ČERPADLA: 

 • pouze topení
 • pouze chlazení
 • Topení+ teplá užitková voda
 • Chlazení +TUV (Prioritní)

Tepelné čerpadlo SÍLA SVĚTA můžete zakoupit na dotace s návratností až 180 000 Kč. Pomoc s dotací v rámci objednávky. Využitím spolufinancování si navíc můžete být jisti, že obdržená částka bude nejvyšší možná, protože naše čerpadla se vyznačují energetickou třídou A+++.

VÝKONY TEPELNÉHO ČERPADLA

 • PW 8,3 kW 
 • PW 11,4 kW 
 • PW 14,8 kW
 • PW 22 kW

U našich tepelných čerpadel nejde pouze o okamžitou úsporu účtů za energie. Je to také chytrá technologie, která zvyšuje účinnost vytápění a chlazení. Regulátor na bázi umělé inteligence umožňuje nastavit v každé topné zóně jinou teplotu při zachování co nejnižší spotřeby energie – je to možné díky individuálním topným křivkám pro každý okruh. A díky intuitivní aplikaci připojené k ovladači můžete pomocí chytrého telefonu měnit teplotu u Vás doma odkudkoli na světě.

A+++ při 35°C/ A++ při 55°C

Tepelné čerpadlo vzduch-voda SÍLA SVĚTA STABILNÍ A SPOLEHLIVÉ - PROVOZ AŽ DO -25℃

Při nízké okolní teplotě bude výkon, schopnost vytápění a provozní stabilita běžných tepelných čerpadel omezena. Tepelné čerpadlo Power World R290 FULL DC INVERTER může pracovat stabilně a efektivně v extrémně chladných oblastech -25°C bez technologie EVI, udržovat vysoké COP a dodávat teplou vodu o teplotě 75°C, aby bylo zajištěno vytápění a chlazení domu.

PLNĚ INVENTOROVÁ TECHNOLOGIE

Technologie Full DC invertor umožňuje jednotce inteligentně upravovat provozní frekvenci a řídit teplotu vody, aby byla v místnosti konstantní teplota. Dokáže ušetřit až 50 % elektrické energie ve srovnání s jednotkami ON-OFF a až 75 % energie ve srovnání s tradičními kotlovými elektrickými tepelnými čerpadly.

 • Bezstupňový DC invertorový motor ventilátoru
 • DC Invertor vysoce účinný kompresor
 • DC invertorové oběhové čerpadlo

Konstrukce typu monobloku

Matně černé pouzdro z ABS poskytuje estetický a moderní vzhled. Čerpadlo využívá plně invertorové řešení s ekologickým pracovním médiem R290.

Pro snížení emisí uhlíku do životního prostředí a omezení globálního oteplování vyvinul Power World invertorové tepelné čerpadlo R290 s plným stejnosměrným proudem. Ve srovnání s chladivem R410A s GWP 2100 a R32 s GWP 675 má R290 GWP menší než 20 a je průmyslem uznáváno jako chladivo s největším potenciálem rozvoje a ekologie.

VÍCEJAZYČNÝ a ČTYŘI PROVOZNÍ REŽIMY.

Ovládací panel s 5-ti palcovým velkým dotykovým LCD displejem a aplikace „Smart Life“ Wi-Fi podporují hodně jazyků včetně českého + možnost angličtiny. Tento uživatelsky přívětivý design snižuje cizojazyčnou dyslexii uživatelů a také usnadňuje distributorům místní rozšíření jejich trhu.

Na základě různých potřeb uživatelů vyvinul Power World 4 provozní režimy: výkonný režim, inteligentní režim, tichý režim, prázdninový režim. Uživatelé si mohou vybrat režimy s různými provozními frekvencemi podle skutečných potřeb, což uživatelům pomáhá ušetřit spoustu účtů za elektřinu. 

 WI-FI APLIKACE

 •   Podpora protokolu RS485 a Modbus Křivka provozního výkonu
 •   Křivka teploty vstupu a výstupu vody
 •   ±0.1°C přesná regulace teploty
 •   Kaskádová funkce max. 8 jednotek

Vestavěný WIFI modul tohoto tepelného čerpadla R290 lze přímo připojit k aplikaci „Smartlife“ přes router. Uživatelé si nemusí kupovat WIFI modul box, mohou ovládat systém HP a prohlížet provozní parametry jednotky kdykoli a kdekoli prostřednictvím chytrého telefonu.

Platformu pro správu cloudu IoT společnosti ČERPADLO Power World lze propojit s Wi-Fi nebo DUT a realizovat vzdálené monitorování dat. Tato platforma dokáže zaznamenávat všechny provozní parametry jednotek z ČERPADLA Power World. Pokud má jednotka chybu, chybové hlášení bude synchronizováno s místním poskytovatelem služeb nebo konzolí PW a poté uživatelům rychle poskytneme nejlepší řešení, které výrazně šetří náklady na poprodejní komunikaci a časové náklady uživatelů, prodejců a výrobci.

VYSOKÉ SCOP- 4,71

Tichý provoz

Jednotka používá speciální třívrstvou zvukově izolační bavlnu v kombinaci s technologií vícenásobného snížení hluku Power World, takže jednotka může běžet hladce a tiše bez mechanického hluku.

Plně stejnosměrná invertorová technologie Power World kombinuje speciální design proudění vzduchu jednotky, design pláště, design tlumení a technologii svařování potrubí a využívá mezinárodně známé značkové ztlumené komponenty, takže hlučnost jednotky je nižší než 47 dB.

Speciální zvukotěsná bavlna- třívrstvá zvukově izolační bavlna má funkce zvukové pohltivosti, zvukové izolace a redukce hluku a její schopnost snížit hluk je silnější než u běžné zvukově izolační bavlny

SUPER TICHE ČERPADLO OD TOPEKO24

Rozsáhlé standardní vybavení

 • MONOBLOKOVÁ KONSTRUKCE
 • 5 NEZÁVISLÝCH HYDRAULICKÝCH SYSTÉMŮ
 • OVLADAČ
 • MOBILNÁ APLIKACE- VZDÁLENÁ PODPORA SERVISU
 • INVENTOROVÁ TECHNOLOGIE
 • 42 dB(A) TICHÝ PROVOZ
 • PRACOVNÍ PROSTŘEDEK R290
 • STABILNÍ PRÁCE PŘI -25°C
 • VYSOKÁ ENERGETICKÁ ÚČINNOST A+++

tepelné čerpadlo síla světa

PW 8,3

 

PW 11,4

 

PW 14,8

 

PW 22

ROZMĚRY

1080 x 460 x 820 mm

ROZMĚRY

1080 x 460 x 960 mm

ROZMĚRY

1080 x 480 x 1060 mm

ROZMĚRY

1080 x 480 x 1372 mm

VÁHA 108 kg

VÁHA 120 kg

VÁHA 132 kg

VÁHA 170 kg

ENERGETICKÁ TŘÍDA Zařízení s regulátorem - teplota přívodu 35°C 

A +++

ENERGETICKÁ TŘÍDA Zařízení s regulátorem - teplota přívodu 35°C

A+++

ENERGETICKÁ TŘÍDA Zařízení s regulátorem - teplota přívodu 35°C 

A+++

ENERGETICKÁ TŘÍDA Zařízení s regulátorem - teplota přívodu 35°C 

A+++

Topná podmínka - Okolní teplota(DB/WB): 7/6℃,Teplota vody               (vstup/výstup):30/35℃

3.3~8.3 kW

Topná podmínka - Okolní teplota(DB/WB): 7/6℃,Teplota vody(vstup/výstup):30/35℃

4.5~11.4 kW

Topná podmínka - Okolní teplota(DB/WB): 7/6℃,Teplota vody            (vstup /výstup):30/35℃

5.9~14.8 kW

Topná podmínka - Okolní teplota(DB/WB): 7/6℃,Teplota vody(vstup/výstup):30/35℃

8.8~22.0 kW

Produktové a technické listy na požádání. Kontaktujte nás na info@topeko24.cz

PORADCE PRO INVESTORA   

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a naším posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí - Pátek 9-12, 14-17

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Mohlo by vás také zajímat