VACUMATIC k ATP 3
search
  • VACUMATIC k ATP 3
  • VACUMATIC k ATP 3
  • VACUMATIC k ATP 3
  • VACUMATIC k ATP 3
  • VACUMATIC k ATP 3
  • VACUMATIC k ATP 3

VACUMATIC k ATP 3

12 220,01 Kč
S DPH 7-28 dnů

VACU MATIC byl navržen pro instalaci do pneumatického dopravního systému s peletami nebo jinými hořlavými biomasami střední velikosti zrna; má za úkol odebírat palivo ze dna jakéhokoli násypného skladu. Tento produkt je vhodný pro sběr paliva z biomasy, jako jsou pelety, ovocné pecky, dřevěné štěpky, drcené skořápky ze sušeného ovoce, kukuřice. Nemůže pracovat s palivy, která mají nadměrné velikosti částic a v žádném případě s délkou větší než 40 mm nebo průměrem větším než 15 mm.

Aby bylo možné dodávat palivo, musí být systém VACU MATIC ovládán buď panelem, který řídí činnost celého pneumatického dopravního systému, nazývaného OVLADAČ , nebo integrovanou řídící sací jednotkou.

Doporučuje se používat pouze pelety certifikované ENplus A1.

Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

VACU MATIC je kompletní s boxem na sběr paliva, který se pomocí připravené příruby aplikuje na nejnižší bod skladu. Kovová skříň je vybavena revizními dvířky na straně naproti krytu motoru; box není navržen tak, aby unesl váhu skladu, takže je třeba se vyhnout tomu, aby spočíval na zemi, zvláště když je sklad naložený. Po instalaci a připojení vysává VACU MATIC

palivo, dokud není sklad zcela prázdný; pohybem skupiny kapaliny umístěné před sacími ústy je zabráněno možnému ucpání nebo ucpání samotného ústního ústrojí v důsledku strusky nebo paliv, které nejsou jednotné velikosti

OBSAH BALENÍ:

1) Tělo Vacu Matic

2) skříňka

3) kontrolní dvířka

4) škrticí klapka

5) č. 2 gumové návleky

6) 4 hadicové spony

7) návod k použití a údržbě

8) záruční formulář

schéma zapojení

Sklady na palivo lze stavět v jakémkoli tvaru, velikosti a materiálu. Všechny skladové stěny se musí sbíhat v místě, kde je box nainstalován, sklad tak bude mít možnost se úplně vyprázdnit. Připomínáme, že pro dobré sesypání tuhých paliv je nutné, aby stěny násypky skladu měly sklon asi 45 °.

 INSTALACE:  Je odpovědností instalatéra zkontrolovat riziko nebezpečí v oblasti instalace produktu a určit jeho vhodnost v souladu s platnými zákony a charakteristikami produktu. Je nezbytné ponechat kolem produktu volný prostor přiměřené velikosti, abyste k němu měli přístup v případě inspekcí, oprav a údržby. Je také nezbytné vložit uzavíratelnou desku mezi zásobník a skříň skříně VACU MATIC, který je uveden v katalogu (č. AP3400.00.08) a který po uzavření odděluje palivo přítomné ve skladu od samotného VACU MATIC za účelem usnadnění prohlídek, údržby a oprav vnitřních součástí.

TENTO MODUL NENÍ SOUČÁSTÍ DODÁVKY

SHUTER

Vacu Matic musí být nejprve namontován na plechový modul: musí být připevněn pomocí šroubů dodaných k jednomu ze dvou předvrtaných otvorů, které jsou k dispozici na dvou stranách krabice, přičemž je třeba ji pevně připevnit pomocí čtyř dodaných šroubů a ujistěte se, že vrchlík je umístěn nad vodní jednotkou. Na druhou připravenou stranu krabice je nutné použít kontrolní dvířka z plechu, která se použijí v případě oprav a údržby mechanismu VACUMATIK. 

Takto sestavená kazeta musí být poté pevně připevněna ke spodní části zásobníku pomocí šestnácti dodaných šroubů s maticí. Modul není navržena tak, aby unesl váhu pelet v zásobníku, takže je třeba se vyhnout tomu, aby spočívala nad zemi, zvláště když je sklad naložený.

VACU MATIC JE SOUČASTÍ SETU ATP 3- PRO AUTOMATICKÉ PODÁVÁNÍ PELET - DOLNÍM ODBĚREM ZE ZÁSOBNÍKU.

AP3400.00.06

Parametry

palivo
pelety

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

V roce 2024 jsme se stali výhradním zástupcem značky KIPI na českém trhu. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí  9 - 12       14 - 17

Úterý               8 - 16

Středa    9 - 12       14 - 17

Čtvrtek           8 - 16

Pátek              8 - 16

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Mohlo by vás také zajímat

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit