Stacionární bojler - 2 výměníky

  18 500,00 Kč
  S DPH 7-30 dnů

  Stojací bojler pro připojení ke kotly na tuhá paliva a dalšímu zdroji jako solární panely nebo krb s teplovodní vložkou. Úzký bojler s vyrovnávacími nožičkami v objemu od 100L- do 400 L. -řada SE-pro rodinné domky atd. 400L. až 2000L řada NE- pro průmyslové objekty atd.

  Barva
  OBJEM
  Počet
  objednat

    Bezpečný obchod

  Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

    Doprava zdarma

  Možnost dodaní zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

    Objednávky od Vás přímo k výrobcům

  Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České Republice

  izolace bojlerhodně vodyvýměnikdlouhá životnostrlektroplusopláštěníkompaktní konstrukceukazatel teploty2 zdroje vytapeni

  DVA ZDROJE VYTÁPĚNÍ - bojlery s dvěma trubkovými výměníky jsou nejčastěji připojované k teplovodnímu kotly na tuhá paliva, když jedním zdrojem vytápění je kotel a dalším zdrojem jsou solární panely,  krb s teplovodní vložkou  nebo jiný tepelný zdroj.

  OHŘEV VODY - oba zdroje natápí vodu současně nebo nezávisle na sobě. Díky zvětšení teplosměnné plochy výměníku se voda ohřeje rychleji. Vodu v bojleru v topné sezoně ohříváte spolu s vodou v topném systému.  Po sezoně můžete natápět teplou užitkovou vodu i když topení máte vypnuté. Nebo můžete odstavit kotel  a natápět vodu pomocí solárních kolektoru zcela zdarma.  Když mate jako druhý zdroj krb s teplovodní vložkou,  můžete dokoupit topné těleso ( od 1, 4 kW po 12 kW), po sezoně ohřívat vodu elektřinou.

  TOPNÉ TĚLESO - je volitelné příslušenství a není součástí balení bojleru.

  DLOUHÁ ŽIVOTNOST bojleru je zajištěna díky hořčíkové anody vypalované při 850C a keramické smaltování vnitřního povrchu bojleru.

  TEPELNÁ IZOLACE z polyuretanové pěny slouží jako ochrana proti tepelným ztrátám teplé vody.

  ESTETICKÉ OPLÁŠTĚNÍ - bojlery jsou provedené v moderním opláštění z koženky v šedé, červené nebo modré barvě- což krasně ladí k barvám našich automatických kotlů Standardně šedivá barva. Možnost jiné barvy za doplatek 500 Kč.

  ŘÁDA NE- BOJLERY NAD 400 L - 2000 L- cenová nabídka na poptávku e- mailem

  schema bojler 2 výměníka

  20.

  Ke stažení

  výběr a volba výměníku

  Ke stažení (367.25k)

  bojler stojací 2 výměníky

  Ke stažení (4.64M)

  Mohlo by vás také zajímat