HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety
search
 • HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety
 • HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety
 • HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety
 • HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety
 • HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety
 • HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety

HYBRID HYDRO- dřevo/ pelety

227 974,89 Kč
S DPH 7-28 dnů

Moderní teplovodní krbová kamna HYBRID HYDRO na dřevo a pelety - o výkonu 20, 25,32 kW

Teplovodní krb HYBRID HYDRO je určen pro uživatele, které preferují topení dřevem, ale nechtějí se vzdát komfortu celodenního tepla v domě. Už žádné probouzení do studeného rána. Po dohoření dřeva,  se krb automaticky přepne do režimu spalování pelet. Sám si podá pelety do zásobníku a i je zapálí. Po natopení systému - zhasne. Ve chvíli, když se rozhodnete přiložit dřevo do krbu, krb se automaticky přepne do režimu spalování dřeva. Krb má řídící jednotku, která reguluje práci krbu a také má funkci pokojového termostatu.

Krb je vybavený impozantním celoskleněným čelem a boky z lakované oceli v černé barvě. Pro opravdu náročné uživatele je možnost volby pro kamenné obložení z mastku nebo bílého kamene.

Výkon v kW: 20 kW
Provedení: ČERNÁ OCEL
Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

Ocelové tělo krbových kamen HYBRID HYDRO s vnitřním keramickým obložením  a litinovým ohništěm s popelníkovou zásuvkou. U teplovodní krbové vložky je navíc vybaveno speciální sadou pro spalování biomasy a to zásobníkem, podavačem a hořákem programováním automatického zapalování, časových úseků a teplot. To umožňuje použití více paliv, dává možnost vybrat si, zda použít komoru se spalováním dřeva nebo si zvolit automatické spalování peletami / biomasou *.

ČIŠTĚNÍ SKLA - nový systém čištění skla odebírá vzduch z primárního vstupu a přivádí jej speciálními průchody uvnitř dveří, které vytvářejí vzduchovou bariéru nejen shora, ale také ze dvou stran, čímž vytváří rovnoměrnější bariéru, čímž sklo udrží déle čisté.

PŘÍVOD VZDUCHU - veškerý vzduch potřebný ke spalování je odebírán z jediné armatury. Primární vzduch, který slouží k čištění skla a terciární vzduch jsou vedeny vnitřními průchody. Tento důležitý detail dává možnost napojit nasávání vzduchu ven, nespaluje kyslík vnitřního prostředí.

KLASICKÉ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ nebo GILOTINA( Nahoru a dolů a otevírání dveří s těsněním) Aby bylo zajištěno dobré utěsnění dveří, mají všechny uzávěry vysokoteplotní těsnění. Posuvná kolejnice je vybavena zařízením, které při zavření přitlačí dveře pomocí pružin na těsnění, aby časem dobře těsnily.

hybrid teplovodni krb na dřevo a pelety

Spalovací komora ze žáruvzdorné keramiky a dvousložkový žáruvzdorný základ - zaručuje vysokou spalovací teplotu pro zlepšení emisí a účinnosti. Dvousložkový žáruvzdorný základ je vyroben ze dvou různých materiálů se specifickými vlastnostmi. Horní patro má vynikající žáruvzdorné vlastnosti, aby byl zaručen vysoký tepelný setrvačníkový efekt. Spodní je naopak navržen tak, aby měl izolační vlastnosti a snížil tepelné ztráty pod žáruvzdorným povrchem na minimum.

 1. Kouřovod o průměru Ø 200 mm
 2. Velké pohledové okénko
 3. Nový systém nasávání vzduchu do skla, který umožňuje udržovat sklo déle čisté
 4. ECODESIGN
 5. Snadné ovládání spalovacího procesu pomocí jednoduché regulace
 6. Externí přívod venkovního vzduchu potrubím průměrem Ø 80 mm
 7. Dvojité spalování -  systém spalování plynu získaného z primárního spalování dřeva a tím nižší spotřeba paliva
 8. Dokonalé spalování - optimální technologie spalování dřeva a pelet
 9. Snadné čištění

Možnost čerpaní dotace 45 000 Kč na kamna HYBRID HYDRO 20 kW.

KÓD SVT 34007

Máte nevyhovující zdroj, který nesplňuje nové normy a uvažujete o výměně zdroje? Bude krb HYBRID HYDRO hlavní zdroj vytápěni?

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM nabízí dotace 45 000 Kč na lokální zdroje vytápění s teplovodní vložkou. Zpracování a pomoc s dotací v rámci objednávky kamen s instalací. 

STANDARDNÍ VYBAVENÍ 

KRBOVÉ TĚLESO

ZÁSOBNÍK PALIVA

ŘÍDICÍ JEDNOTKA

ZJEDNODUŠENÝ SYSTÉM VÝMĚNÍKU PRO SNADNÉ ČIŠTĚNÍ

DÁLKOVÝ OVLADAČ

INTERNETOVÁ APLIKACE DIELLE

HEAT VELVET- APLIKACE PRO SNADNOU SPRÁVU PRÁCE KRBU

ČERNÁ LAKOVANÁ OCEL

KERAMICKÉ OHNIŠTĚ

PELETOVÝ PODAVAČ A HOŘÁK

DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ 

KAMENNÉ OBLOŽENÍ Z MASTKU NEBO BÍLÉHO KAMENE

DOTÝKOVÝ DISPLEJ 

NÁHRADNÍ LCD DÁLKOVÝ OVLADAČ DGH S DOTÝKOVÝM DISPLEJEM

SONDA AKUMULAČNÍHO ZÁSOBNÍKU DOPLATEK 990 Kč.

APLIKACE DIELLY APP

INTEGROVANÁ HYDRAULIKA

Při platbě převodem - doprava ZDARMA! 

DODACÍ LHŮTY U KRBU 1-3 MĚSÍCE OD OBJEDNÁVKY. PRO ZÁVAZNOST OBJEDNÁVKY VYŽADUJEME ZÁLOHU MINIMÁLNĚ 50% NEBO PLATBU PŘEDEM. 

Technické parametry se připravují, katalog níže a ke stažení v přílohách:

Možnost zabudování se systémem automatického transportu pelet od 5 do 25 m vzdálené místnosti. Pro prostory, kde je umístěn zásobník s peletami do 5 m stačí přikoupit FIREPOD z naši nabídky. Pro návrh individuálního systému transportu pelet kontaktujte naši kancelář a uděláme Vám nabídku na míru. 

Dokonalost v teplovodním topení plně vybavené a připravené k přímé instalaci a připojení k Vašemu teplovodnímu systému,

krby HYBRID HYDRO mají bezkonkurenční vlastnosti.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE PELETOVÉHO SPALOVÁNÍ DIELLE

1. PŘÍRODNÍ PLAMEN Patentovaný spalovací systém Dielle zaručuje při všech provozních schopnostech mnohem přirozenější plamen než u běžných kamen na pelety.

2. EFEKTIVNÍ PROVOZ Během transportu do spalovací komory jsou pelety předehřívány a sušeny pro optimální spalování.

3. TICHÝ PROVOZ Díky zvláštní konstrukci systému distribuce pelet je přívod paliva zcela tichý.

4. PRAXÍ VYLADĚNÝ Podávání pelet do spalovací komory zespod způsobuje přirozené a automatické vytlačování zbytkového popela, což umožňuje minimální údržbu a čištění.

5. EKONOMICKÝ Patentovaný spalovací systém Dielle je méně citlivý než tradiční hořák peletových krbů a také umožňuje použití pelet nižší kvality

HYBRID HYDRO VARIABILNÍ VÝMĚNÍK DŘEVĚNÝCH PELET

Hybrid

CHIHC20B10

Parametry

palivo
dřevo

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a naším posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí - Pátek 9-12, 14-17

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Mohlo by vás také zajímat