QUADRO
search
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO
 • QUADRO

QUADRO

113 691,60 Kč
S DPH 7-28 dnů

Automatický kotel QUADRO na dřevní pelety se zásobníkem nad kotlem a možností systému automatického odpopelňování.

Peletový kotel malých rozměrů  byl vyvinut speciálně pro výměnu starších typů kotlů, jako DAKON v kotelnách malých rozměrů, aby uživateli ušetřil práci se stavebními úpravami (bourání nového vstupu do kouřovodu, příček atd.)

QUADRO je ekologický kotel s nízkým výstupem kouřovodu a kompaktních rozměrů ve výkonu: 10 kW, 15 kW, 20 kW, 25 kW a 30 kW

Korpus kotle se skládá z tepelného výměníku s kompletní izolací. Kotel má v sobě zabudovaný otočný hořák KIPI ROTARY pro spalování pelet bez spékaní.  

Možnost zakoupení kotle na DOTACE. 

NOVĚ V ORANŽOVÉ BARVĚ!

Výkon v kW: 10 kW
typ kotle: standard
Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

Peletový kotel Quadro s kouřovodem 130 mm a výškou do 150 cm se vejde i do té nejmenší kotelny. Rotační hořák od výrobce KIPI spálí pelety různých druhů. Regulace s možností dálkového sledování práce kotle z mobilní aplikace a možností zapálení na dálku. Doprava zdarma- rychlé dodací a montážní termíny. Záruční a pozáruční servis v České republice. Kotel můžete vidět u nás v kamenné prodejně.

– výkon 10 kW,15 kW, 20 kW, 25 kW, 30 kW

– otočný hořák a podavač pro spalování pelet KIPI

– zásobník paliva nad kotlem

- odtahový ventilátor

mikroprocesorový regulátor

– teploměr

– návod k obsluze kotle, podavače a regulátoru

-NOVĚ internetový modul pro vzdálenou podporu kotle je součástí standardní dodávky

5 emisekotle na dotace   ecodesign

Teplovodní kotel QUADRO je zařízení s modulární konstrukcí.

Skládá se z výměníku, zásobníku a automatického systému odstraňování popela (není součástí standardní dodávky).

MOŽNOST OVLÁDÁNÍ PŘES POKOJOVÝ TERMOSTAT NEBO POMOCÍ MOBÍLNÍ APLIKACE V TELEFONU - regulace pomocí internetového modulu, aplikace ke stažení zdarma.

Náklady na automatický kotel můžete spojit s finanční podporou v PROGRAMU KOTLÍKOVÁ DOTACE nebo NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM Návratnost 80 000 Kč - 130 000 Kč, dle typu dotací.

!POZOR!

PŘI OBJEDNÁVCE KOTLE S INSTALACÍ ZPRACOVÁNÍ DOTACE ZDARMA.

VÝMĚNÍKY VE TVARU VOSÍHO ÚLU kotel QUADRO proměňuje palivo (pelety) na tepelnou energii. Tepelná energie je předávaná do vodního okruhu přes výměník. 

ODTAHOVÝ VENTILÁTOR vytváří podtlak výfukových plynů. Tím se zabraní nežádoucímu úniku kouře netěsnostem hořáku nebo kotle a zajistí se kontaktní hodnota tahu.

TŘÍTAHOVÝ SYSTÉM PŘEVODU VZDUCHU horký vzduch ze spalovací komory proudí do trubkových výměníků a vrací se zpět a následně je odtažen do kouřovodu. Energie při spalování se využívá na MAXIMUM.

ŽÁDNÁ KONDENZACE VE VÝMĚNÍKU díky odtahovému ventilátoru a řízenému systému spalování pomocí foukacího ventilátoru ohniště, se nevytváří kondenzát v komíně a kotli. 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST při správné instalaci pomocí čerpadlové skupiny, kterou doporučujeme použít při instalaci a ochrany zpátečky kotle směšovacím ventilem. Kotel má dlouhou životnost a správnou funkci.

VYUŽITÍ SPALOVACÍHO PROCESU NA MAXIMUM  díky použití hořáku KIPI ROTARY se spalovací proces využívá na maximum. Popel vzniklý při spalovaní je odstraňován automaticky z komory do popelníku nebo do skříně SYSTÉMU AUTOMATICKÉHO ODSTRAŇOVÁNÍ POPELA.

Zásobník nad kotlem QUADRO je uzpůsoben pro instalaci automatického podavače pelet , a tím plnou automatizací práce kotle s minimálním zásahem uživatele. Tuto možnost hlaste při objednávce - musí se upravit při výrobě.

DOPRAVA ZDARMA - při platbě předem.

KE KOTLI DOSTANETE INTERNETOVÝ MODUL ZDARMA.

ZA PŘÍPLATEK JE MOŽNÉ SI PŘIOBJEDNAT SPECIÁLNÍ PŘÍHRÁDKU, KTERÁ UMOŽŇUJE MÍCHAT PELETY S JINÝMI BIOPALIVY - kukuřice, třešňové pecky, oves, necertifikované pelety třídy A2.

DOPLATEK 5000 Kč s DPH.

Rozdělovač paliva.png

QUADRO- peletovy kotel

pelety TOPEKO24 

Orientační výběr výkonů kotle podle vytápěné plochy v m2

10 kW- ZATEPLENÝ DŮM, NOVOSTAVBA 80m-150m/ STARŠÍ NEZATEPLENÝ DŮM 60m-110m

15 kW- ZATEPLENÝ DŮM, NOVOSTAVBA 150m-200m/ STARŠÍ NEZATEPLENÝ DŮM 110m-160m

20 kW- ZATEPLENÝ DŮM, NOVOSTAVBA 200m-260m/ STARŠÍ NEZATEPLENÝ DŮM 160m-200m

25 kW- ZATEPLENÝ DŮM, NOVOSTAVBA 260m-320m/ STARŠÍ NEZATEPLENÝ DŮM 200m-250m

30 kW- ZATEPLENÝ DŮM, NOVOSTAVBA 320m-400m/ STARŠÍ NEZATEPLENÝ DŮM 240m-300m

VLASTNOSTI

VÝKON: 10kW- 30 kW, 

PALIVO: dřevní pelety a agropelety.

EMISE: 5 třída + ECODESIGN

VÝMĚNÍK: rourový systém výměníkových komor s vodním pláštěm

ZÁSOBNÍK: nad kotlem 

AUTOMATICKÉ ODPOPELŇOVÁNÍ: volitelná možnost

ODTAHOVÝ VENTILÁTOR: vytváří podtlak výfukových plynů ve výměníku. Tím se zabrání nežádoucímu úniku kouře netěsnostmi hořáku nebo kotle a zajistí se konstantní hodnota tahu 

KOUŘOVOD MALÉHO PRŮMĚRU A NÍZKÉ VYÚSTĚNÍ Z KOTLE: kouřovod 127 mm v průměru a ke spodní hráně kouřovodu 74 - 82 cm, záleží na výkonu kotle

OTOČNÁ SPALOVACÍ KOMORA - HOŘÁK KIPI ROTARY PLUSpro spalování pelet s rotační komorou- funkce samočištění, funkcí samozapalování a integrovaným ventilátorem s řízenou regulací provzdušňování ohniště.

 VIDEO PRÁCE HOŘÁKU ZDEKIPI

REGULACE: EKO TOUCH 860 P3 C- s funkcí samozapalování, obsluhuje systém ÚT a TUV a směšovacího ventilu. Má možnost připojení modulu ovládajícího LAMBDA sondu, akumulační nádrž, další směšovací ventil a regulaci přes internet. ZA PŘÍPLATEK 2 700 Kč bez DPH - můžete obdržet dotykový displej řídící jednotky.

MOŽNOST ČERPAT DOTACE - dotace 50-90% a to 80 000 Kč-130 000 Kč

Kotel Vám můžeme nainstalovat a komunikaci s úředníky a vyřízení dotace vyřešíme za Vás. Dotace jsou určené pro výměnu neekologického zdroje na nový. Musíte splnit podmínky:

 1. používat teplovodní kotel, který nesplňuje aspoň 3. emisní třídu

 2. předložit dokument kontrole technického stavu a provozu spalovacího stacionárního zdroje na pevná paliva o jmenovitém tepelném příkonu 10-300 kW

 3. předložit revizi na komín

VŠECHNO OSTATNÍ VÁM DODÁME MY!

Když chcete zakoupit kotel na dotace, kotel musí vlastnit kód SVT - kód seznamu výrobků a technologií, který se uvádí na faktuře, pro identifikaci výrobků. Kód určuje, že kotel splňuje veškeré zákonné náležitosti legislativy a dle něj poznáte návratnost investice uhrazené za dotace:

QUADRO 30- SVT30363

QUADRO 25- SVT30364

QUADRO 20- SVT30365

QUADRO 15- SVT30366

QUADRO 10- SVT35792

KATALOGOVÝ LIST NAJDETE V PŘÍLOHÁCH SPOLU S TECHNICKÝMI PARAMETRY KOTLE A POPISKY ROZMĚRŮ KOTLE  

QUADRO

Parametry

palivo
pelety

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

V roce 2024 jsme se stali výhradním zástupcem značky KIPI na českém trhu. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí  9 - 12       14 - 17

Úterý               8 - 16

Středa    9 - 12       14 - 17

Čtvrtek           8 - 16

Pátek              8 - 16

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Mohlo by vás také zajímat

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit