Elektrický bojler ECOWEY

  5 095,10 Kč
  S DPH 7-30 dnů

  Elektrický bojler s chytrou regulaci ohřevu vody dle potřeb uživatele pro 1-4 osoby

  OBJEM
  Počet
  objednat

    Bezpečný obchod

  Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

    Doprava zdarma

  Možnost dodaní zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

    Objednávky od Vás přímo k výrobcům

  Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České Republice

  hodně vodydlouhá životnosteco funjcedenní programatorantilegionelarýchlý ohřev vodyfunkce protimrznutiaktivní ochranařídicí displejnastavení teplotytepelná izolacetop produktleddisplejukazatel teploty

  FUNKCE EKO + -Řídicí jednotka průběžně sleduje, kdy byla odebírána teplá voda a následující den ji ohřívá tak, aby byla k dispozici ve stejných hodinách a množstvích. Mimo tyto hodiny udržuje pouze nezbytnou zásobu vody o teplotě 35-45 °C (podle nastavení regulátoru). Účelem této funkce je minimalizovat ztráty tepelné energie v ohřívači a tím snížit spotřebu elektřiny

    DENNÍ PROGRAMÁTOR- umožňuje rozdělit den na tři časové intervaly P1, P2, P3 (P3 je zbývající čas mimo intervaly P1 a P2). Pro každý z těchto intervalů lze nastavit požadovanou teplotu nebo provozní režim ECO+. Takové řešení umožňuje optimálně využít tarify elektrické energie (denní/noční proud). Maximální ohřev může probíhat v době, kdy platí levnější tarif, a na zbývající část dne lze nastavit např. režim ECO+, čímž se sníží náklady na spotřebovanou energii.   

  ELEKTRONICKÝ ŘÍDICÍ SYSTÉM- umožňuje přesně řídit provoz ohřívače a nastavovat provozní parametry  

  LED DISPLEJ- zobrazuje aktuální teplotu, nastavenou (požadovanou) teplotu a další údaje umožňující kontrolovat provoz ohřívače a nastavovat jeho parametry  

  AKTIVNÍ ELEKTRONICKÁ OCHRANA- Je to soustava relé termostatu, která vypínají oba póly napájení topného tělesa.  

  PROTIZAMRZNÁ FUNKCE- Zabraňuje zamrznutí vody v ohřívači a tím chrání jeho nádrž před poškozením. Aktivuje se, když teplota vody klesne pod 7 °C. Funguje pouze při zapnutém napájení. V době, kdy ohřívač není využíván a okolní teplota klesá pod 0 °C, se doporučuje ohřívač vypustit a odpojit jeho napájení.  

  FUNKCE SUCHÝ STOP- Zamezuje poškození topného tělesa v případě nedostatku vody v nádrži. Bez ohledu na vybavení ohřívače touto funkcí je zakázáno jeho zapínání a používání, není-li naplněn vodou.  

  ANTILEGIONELA- Řídicí jednotka pravidelně v nastavených časových intervalech ohřívá vodu v nádrži na 75 °C, což zabraňuje výskytubakterií legionella.  

  DIAGNOSTIKA- Při nesprávné funkci ohřívače řídicí jednotka zobrazí na displeji chybový kód a upozorňuje na závadu zvukovým signálem.

  10EW

  Ke stažení

  ekowey

  Ke stažení (966.14k)

  INSTALACE ELEKTRICKÝCH BOJLERU

  Ke stažení (655.96k)

  INSTALACE BOJLERU V KOUPELNĚ

  Ke stažení (769.19k)

  ECOWEY PROVOZ A REGULACE

  Ke stažení (379.47k)

  ZÁRUKA BOJLER

  Ke stažení (325.25k)