Elektrický bojler ECOWEY
search
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY

Elektrický bojler ECOWEY

13 975,50 Kč
S DPH 7-28 dnů

Elektrický bojler s chytrou regulací ohřevu vody dle potřeb uživatele pro 1-4 osoby

Bojler je úzký a vejde se i do menších prostor. Řídící jednotka zjistí přesnou dobu, kdy má bojler začít ohřev dle individuálních potřeb Vaší domácnosti a neohřívá vodu celý den- tím šetří spotřebu elektřiny. Ideální řešení pro rodiny se stejnodobou spotřebou teplé vody (například pracovní doba na ranní směnu- odběr vody v odpoledních hodinách)

DOPRAVA ZDARMA PŘI PLATBĚ PŘES BANKOVNÍ BRÁNU

OBJEM: 50L
Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

hodně vodydlouhá životnosteco funjcedenní programatorantilegionelarýchlý ohřev vodyfunkce protimrznutiaktivní ochranařídicí displejnastavení teplotytepelná izolacetop produktleddisplejukazatel teploty

FUNKCE EKO + -Řídicí jednotka průběžně sleduje, kdy byla odebírána teplá voda a následující den ji ohřívá tak, aby byla k dispozici ve stejných hodinách a množství. Mimo tyto hodiny, udržuje pouze nezbytnou zásobu vody o teplotě 35-45 °C (podle nastavení regulátoru). Účelem této funkce je minimalizovat ztráty tepelné energie v ohřívači, a tím snížit spotřebu elektřiny

  DENNÍ PROGRAMÁTOR- umožňuje rozdělit den na tři časové intervaly P1, P2, P3 (P3 je zbývající čas mimo intervaly P1 a P2). Pro každý z těchto intervalů lze nastavit požadovanou teplotu nebo provozní režim ECO+. Takové řešení umožňuje optimálně využít tarify elektrické energie (denní/noční proud). Maximální ohřev může probíhat v době, kdy platí levnější tarif a na zbývající část dne lze nastavit např. režim ECO+, čímž se sníží náklady na spotřebovanou energii.   

ELEKTRONICKÝ ŘÍDICÍ SYSTÉM- umožňuje přesně řídit provoz ohřívače a nastavovat provozní parametry  

LED DISPLEJ- zobrazuje aktuální teplotu, nastavenou (požadovanou) teplotu a další údaje umožňující kontrolovat provoz ohřívače a nastavovat jeho parametry  

AKTIVNÍ ELEKTRONICKÁ OCHRANA- Je to soustava relé termostatu, která vypínají oba póly napájení topného tělesa.  

PROTIZÁMRZNÁ FUNKCE- Zabraňuje zamrznutí vody v ohřívači, a tím chrání jeho nádrž před poškozením. Aktivuje se, když teplota vody klesne pod 7 °C. Funguje pouze při zapnutém napájení. V době, kdy ohřívač není využíván a okolní teplota klesá pod 0 °C, se doporučuje ohřívač vypustit a odpojit jeho napájení.  

FUNKCE SUCHÝ STOP- Zamezuje poškození topného tělesa v případě nedostatku vody v nádrži. Bez ohledu na vybavení ohřívače touto funkcí, je zakázáno jeho zapínání a používání, není-li naplněn vodou.  

ANTILEGIONELA- Řídicí jednotka, v pravidelně nastavených časových intervalech, ohřívá vodu v nádrži na 75 °C, což zabraňuje výskytu bakterií legionella.  

DIAGNOSTIKA- Při nesprávné funkci ohřívače, řídicí jednotka zobrazí na displeji chybový kód a upozorňuje na závadu zvukovým signálem.

Doba ohřevu na 65 C (t = 45 C): 50 L=80 min/ 100 L=125 min/ 150 L= 160 min.

Jmenovité napětí=230V/ 50 Hz

Výkon elektrického ohřívače= 2000W

Maximální jmenovitý proud=9,1 A

Rozsah regulace teploty až 20-75 C

Minimální jmenovitá teplota  5C /Maximální jmenovitá teplota  85C

Maximální pracovní tlak v nádrži 0,6 Mpa

ROZMĚRY: PRŮMĚR X VÝŠKA x VÁHA

50 L=44 cm. x 56 cm. x 17 kg, 100L=44 cm. x 80 cm. x 23 kg, 150L=44 cm. x 93 cm. x 27 kg

Rozteč připojovacích trubek 10 cm.

Energetická třída b: IP 24

10EW

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

V roce 2024 jsme se stali výhradním zástupcem značky KIPI na českém trhu. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí  9 - 12       14 - 17

Úterý               8 - 16

Středa    9 - 12       14 - 17

Čtvrtek           8 - 16

Pátek              8 - 16

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Aktuality
OTEVÍRACÍ DOBA
30. 10. 2023

Pondělí: 9-12 hod; 14- 17 hod;. Úterý: 8- 16 hod;. Středa 9-12 hod; 14- 17 hod;. čtvrtek: 8- 16 hod; Pátek: 8- 16 hod;.


Více aktualit