Elektrický bojler ECOWEY
search
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY
  • Elektrický bojler ECOWEY

Elektrický bojler ECOWEY

13 975,50 Kč
S DPH 7-28 dnů

Elektrický bojler s chytrou regulací ohřevu vody dle potřeb uživatele pro 1-4 osoby

Bojler je úzký a vejde se i do menších prostor. Řídící jednotka zjistí přesnou dobu, kdy má bojler začít ohřev dle individuálních potřeb Vaší domácnosti a neohřívá vodu celý den- tím šetří spotřebu elektřiny. Ideální řešení pro rodiny se stejnodobou spotřebou teplé vody (například pracovní doba na ranní směnu- odběr vody v odpoledních hodinách)

DOPRAVA ZDARMÁ OD 22 ŽÁŘÍ DO 31 ŘÍJNA

OBJEM: 50L
Počet
objednat

  Bezpečný obchod

Obchod s kamennou prodejnou a záručním a pozáručním servisem.

  Doprava zdarma

Možnost dodání zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

  Objednávky od Vás přímo k výrobcům

Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České republice

visa

hodně vodydlouhá životnosteco funjcedenní programatorantilegionelarýchlý ohřev vodyfunkce protimrznutiaktivní ochranařídicí displejnastavení teplotytepelná izolacetop produktleddisplejukazatel teploty

FUNKCE EKO + -Řídicí jednotka průběžně sleduje, kdy byla odebírána teplá voda a následující den ji ohřívá tak, aby byla k dispozici ve stejných hodinách a množství. Mimo tyto hodiny, udržuje pouze nezbytnou zásobu vody o teplotě 35-45 °C (podle nastavení regulátoru). Účelem této funkce je minimalizovat ztráty tepelné energie v ohřívači, a tím snížit spotřebu elektřiny

  DENNÍ PROGRAMÁTOR- umožňuje rozdělit den na tři časové intervaly P1, P2, P3 (P3 je zbývající čas mimo intervaly P1 a P2). Pro každý z těchto intervalů lze nastavit požadovanou teplotu nebo provozní režim ECO+. Takové řešení umožňuje optimálně využít tarify elektrické energie (denní/noční proud). Maximální ohřev může probíhat v době, kdy platí levnější tarif a na zbývající část dne lze nastavit např. režim ECO+, čímž se sníží náklady na spotřebovanou energii.   

ELEKTRONICKÝ ŘÍDICÍ SYSTÉM- umožňuje přesně řídit provoz ohřívače a nastavovat provozní parametry  

LED DISPLEJ- zobrazuje aktuální teplotu, nastavenou (požadovanou) teplotu a další údaje umožňující kontrolovat provoz ohřívače a nastavovat jeho parametry  

AKTIVNÍ ELEKTRONICKÁ OCHRANA- Je to soustava relé termostatu, která vypínají oba póly napájení topného tělesa.  

PROTIZÁMRZNÁ FUNKCE- Zabraňuje zamrznutí vody v ohřívači, a tím chrání jeho nádrž před poškozením. Aktivuje se, když teplota vody klesne pod 7 °C. Funguje pouze při zapnutém napájení. V době, kdy ohřívač není využíván a okolní teplota klesá pod 0 °C, se doporučuje ohřívač vypustit a odpojit jeho napájení.  

FUNKCE SUCHÝ STOP- Zamezuje poškození topného tělesa v případě nedostatku vody v nádrži. Bez ohledu na vybavení ohřívače touto funkcí, je zakázáno jeho zapínání a používání, není-li naplněn vodou.  

ANTILEGIONELA- Řídicí jednotka, v pravidelně nastavených časových intervalech, ohřívá vodu v nádrži na 75 °C, což zabraňuje výskytu bakterií legionella.  

DIAGNOSTIKA- Při nesprávné funkci ohřívače, řídicí jednotka zobrazí na displeji chybový kód a upozorňuje na závadu zvukovým signálem.

Doba ohřevu na 65 C (t = 45 C): 50 L=80 min/ 100 L=125 min/ 150 L= 160 min.

Jmenovité napětí=230V/ 50 Hz

Výkon elektrického ohřívače= 2000W

Maximální jmenovitý proud=9,1 A

Rozsah regulace teploty až 20-75 C

Minimální jmenovitá teplota  5C /Maximální jmenovitá teplota  85C

Maximální pracovní tlak v nádrži 0,6 Mpa

ROZMĚRY: PRŮMĚR X VÝŠKA x VÁHA

50 L=44 cm. x 56 cm. x 17 kg, 100L=44 cm. x 80 cm. x 23 kg, 150L=44 cm. x 93 cm. x 27 kg

Rozteč připojovacích trubek 10 cm.

Energetická třída b: IP 24

10EW

TopEko24

Nabízíme TOP  sortiment v odvětví Ekologického vytápění a ohřevu vody. Ekonomické pro Vaši peněženku.

Naší specializací a naším posláním, je nabízet to nejlepší co je na Evropském trhu. Záleží nám hlavně na spokojenosti zákazníka, a také na tom, ať s radostí vypráví, jak jednoduchý a snadný byl nákup u nás. Náš slogan je KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ, a proto zastupujeme výrobce a ne distributory, abyste nemuseli přeplácet více, něž je nutné. 

V dnešní době zastupujeme širokou škálu renomovaných výrobců v oblasti vytápění a zajišťujeme servis jejich výrobků.

Pro zahraniční společnosti SAS, DRAGON, KIPI a jiné sloužíme jako autorizované servisní středisko a máme skladem veškeré náhradní díly na jejich výrobky. 

Velice rádi Vám pomůžeme s nákupem našeho sortimentu. Zodpovíme Vám veškeré dotazy. Nabízíme konzultace, záruční i pozáruční servis, prodej náhradních dílů, montáže i revize. Součástí dodávky a montáže našich produktů je i zaučení v běžném provozu. Máme kvalifikaci v zapojení kotlů a tepelných čerpadel na DOTACE a máme více něž 25 produktů, které jsou zapsané v seznamu dotačních výrobků.

Naše znalosti rostly ruku v ruce s naší firmou, a již jsme otevřeli první prodejnu s expozicí našich produktů. V roce 2022 se můžeme pochlubit titulem nejlepší živnostník, kde jsme získali 3. místo ŽIVNOSTNÍK ROKU KRÁLOVEHRADECKÉHO KRAJE. Těší nás, že můžeme přenášet naše zkušenosti  pro teplo Vašeho domova. 

Prodejnu naleznete na na této adrese: (po kliknutí na odkaz se zobrazí mapa)

Palackého 39, Železnice, 507 13

Otevírací doba prodejny:

Pondělí - Pátek 9-12, 14-17

Sobota - Neděle - Zavřeno

Dneska už hledáme další odborné posily do našeho týmu, a proto provádíme pravidelné ŠKOLENÍ INSTALATÉRŮ v úzké spolupráci s výrobci.

Máte nějaké dotazy? :-) Neváhejte nás kontaktovat na:

E-mail: info@topeko24.cz

Telefon:  +420 494 947 998

Mobil:  +420 777 108 670 nebo +420 774 911 174

topeko24

Aktuality
Změna provozní doby
03. 09. 2022

Od 12.9. 2022 ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY. NOVĚ I V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH.


Více aktualit