WALLY HOLZ 25 kW- kotel na dřevo

  69 491,60 Kč
  S DPH 7-30 dnů

  WALLY HOLZ je poloautomatický splynovací kotle na dřevo. Nabízí jednu z nejlevnějších forem vytápění, které jsou k dispozici na trhu při současných cenách paliva. Díky speciální konstrukci výměníku, která je obložena tvarovým keramickým a moderním řízením spalování, byla dosažena vysoká účinnost ~ 90%. Výsledkem je extrémně čistý spalin a čistý spalovací proces, díky němuž tento typ kotle splňuje nejvyšší evropské a národní normy a ekologické normy jako ekodesign a "5-třída". 

  KOTEL MŮŽETE ZAKOUPIT V PROGRAMU KOTLÍKOVÁ DOTACE 

  Počet
  na objednávku

    Bezpečný obchod

  Obchod s kamennou prodejnou

    Doprava zdarma

  Možnost dodaní zboží až k Vám: zdarma nebo za poplatek

    Objednávky přímo k výrobcům

  Komunikujete bezprostředně se zástupcem výrobce v České Republice

  Kotel WALLY HOLZ 25 VE VÝKONU 18 kW je šetrný k životnímu prostředí - pro ekologické a obnovitelné palivo, kterým je dřevo, které udržuje nulovou bilanci CO2 - rostoucí strom absorbuje tolik oxidu uhli-čitého, kolik vzniká při spalování, a jeho popelů je jen pár kilo z 1 tuny, což můžete použít jako přírodní hnojivo na zahradě.

   WALLY HOLZ byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a současností, díky čemuž nabízíme 5 let záruku. Tento typ kotle, vzhledem ke své specifikaci spalovacího procesu, vyžaduje montáž spolu s vybranou vyrovnávací akumulační nádrží.

  5 emisekotel na dotaceecodesign

  WALLY HOLZ byl vyroben z vysoce kvalitní kotlové oceli P265GH se zvýšenou teplotní odolností a zvýšenou plasticitou. Tloušťka stěny vnitřní fólie je až 6 Bmm, což dokazuje mimořádnou trvanlivost a kvalitu.

  Kotel má mimořádně velkou spalovací komoru o objemu 120 litrů a možnost vkládání dřevěných kulatých špalků o délce až 50 cm a velké-ho zatěžovacího otvoru o rozměrech až 260 x 432 mm. To vše umožňuje extrémně dlouhou práci na jednom nabití paliva - až 12 hodin.

  Ve výměníkových komorách byl použit spolehlivý a jednoduchý čisticí systém - to jsou speciální spirálové prvky, které jsou spojeny s pákou, díky které lze pohybem snadno a rychle vyčistit výměník, aby byla zajištěna optimální účinnost a čistota výměníku.

  Kotel má velikost srovnatelnou se standardním kotlem, malou výškou a rozměry, takže kotle je vhodné jak pro modernizovanou kotelnu, tak pro nové budovy.

  Kotel je charakterizován spolehlivostí a bezpečností: standardně je vybavena chladicí cívkou, která chrání kotel před přehřátím, rukojeti "odšroubujte a zatlačte" byly speciálně navrženy tak, aby zajistily dostatečnou těsnost. Kotel byl vybaven řadou snímačů teploty a moderní ovladač automatikou, navíc má kotel tepelný spínač - po spálení dřeva ve spalovací komoře se sám vypne.

  Když chcete zakoupit kotel na dotace kotel musí vlastnit kód SVT- kód seznamu výrobků a technologii, který se uvadlí na faktuře, pro identifikaci výrobků. Kód určuje že kotel splňuje veškeré zákonné náležitostí legislativy a dle něj poznáte návratnost investice uhrazené za dotace. Více níže

  SVT KÓD WALLY HOLZ 25 KW

  Ke stažení

  WALLY HOLZ

  Ke stažení (1.6M)

  Mohlo by vás také zajímat