Instalace a stavba

Při stavbě topného systému potřebujete ne jenom topné zdroje vytápění a ohřevu vody ale i jiné stavební a instalační prvky systému vytápění, jako:

  •  komíny
  • radiátory: dizajnové radiátory - TOPTOPIDLA / standardní radiátory
  • instalační armaturu a pohon pro nucený oběh vytápění
  • regulaci a přídavné moduly
  • systémy dodávky paliva 

Dlouhou dobu jsme toto příslušenství řešily subdodávkami ale v rámci zkvalitnění naších služeb a péče o zákazníka, rozšiřujeme tento sortiment. Není v naších sílách hned zabezpečit e-shop sortimentem co jsme schopné zajistit, ale postupně ho budeme rozšiřovat. 

SLUŽBA PORADENSTVÍ

Poradíme Vám s výběrem topného zdroje a pří potřebě Náš specialista dojede k Vám na objekt realizace pro osobní nezávaznou konzultaci. Tuto službu zajišťujeme zdarma. Neváhejte nás kontaktovat.

 KONTÁKTY V PATIČCE WEBU

SLUŽBA INSTALACE

Když objednáte u nás topný zdroj se službou INSTALACE prosím uveďte tuto skutečnost do poznámky- platba za topný zdroj bude brána jako platba za 1 část dodávky a DPH v faktuře bude upraveno dle zákona kde instalace bude provedená

POZOR JEDNÁ LI SE INSTALACE TOPNÉHO ZDROJE V RODINNÉM DOMĚ- UŠETŘÍTE 6% DPH. Pro vás to znamená, že topný zdroj koupíte o 6% levněji 

Instalační práce počítáme úkolově, dle provedených výkonů. Materiál při instalace se počítá dle skutečně využitého materiálů. Každý systém stavíme na místě dle dispozicí kotelny a objektů a samozřejmě dle požadavků investora. 

Máme tým proškolených instalatérů přímo od výrobců a s platnými oprávněními pro Českou Republiku. 

PŘI INSTALACI OD NAŠÍ FIRMY AUTOMATICKÝ OBDRŽÍTE PRODLOUŽENOU ZÁRUKU!! 

SLUŽBA INSTALACE KOTLE NA BIOMÁSU A TEPELNÉHO ČERPADLA

Máme v nabídce tepelná čerpadla a kotle na biomasu které vlastní SVT KÓDY a můžete je zakoupit s uplatněním DOTAČNÍCH PROGRÁMU MŽP na výměnu stávajících nevyhovujících zdrojů topení teplovodní soustavy. Veškeré poradenství provádíme zdarma a zaručujeme komunikací s úředníky a pomoc s vyřízením dotací v rámci zakázky. Certifikáty od výrobců a platné oprávnění jsou samozřejmost. Certifikáty máme dostupné na sídle kamenné prodejny. 

NA TEPELNÁ ČERPADLA A KOTLE NA PELETY, ŠTĚPKU A DŘEVO MŮŽETE ZÍSKAT DOTACÍ AŽ 127 500 Kč - co Vám například zaplatí 80% investice nainstalovaného peletového kotle

SLUŽBA REVIZE KOTLE

Provádíme revize, zaškolení i spouštění kotlů DRAGON, SAS, TOPEKO, ALTERECO,  a kotlů s neznámým výrobcem  s hořákem firmy KIPI . Následně u nás si můžete objednat záruční nebo pozáruční servis naších výrobků

Podle zákona 201/2012 Sb. §17 odst. 1, písm. h) je každý majitel spalovacího zdroje na pevná paliva o jmenovitém příkonu 10 až 300 kW včetně, který slouží jako zdroj tepla pro teplovodní soustavu, povinen provádět jednou za tři roky kontrolu technického stavu a provozu tohoto zdroje. Podle §41 odst. 15 musí první kontrola proběhnout nejpozději do 31.12.2016. Kontrolu smí provádět osoba oprávněná a proškolená výrobcem daného kotle.

VÉCE NA STRÁNCE MONTÁŽ V PATIČCE WEBU

Instalace a stavba

Počet produktů: 102

Zobrazení 1-12 z 102 položek

Aktivní filtry