DRAGON DUO

Nové

Kotel s automatickým podavačem DRAGON DUO s vícepalivovým šnekovým dopravníkem

Více informací

41 000 Kč

Více informací

palivo

Kotel automatický se zásobníkem, šnekovým podavačem a má 4 horizontálními komory

Kapacita palivové nádrže vydrží 4 - 10 dní v závislosti na potřebě tepla, venkovní teplotě, velikost objektu, jeho zateplení a výhřevnosti paliva.

Každý kotel s retorty podavačem je vybaven dodatečným nouzovým litinovým (standardně) nebo vodním roštem, který dokáže spalovat také dřevo, brikety atd.

Rotujucí podavač má funkci čištění- odstraní sám větší kusy škváry

Provoz kotle DRAGON DUO je omezen na pravidelné odstraňování popela a nakládání paliva do zásobníku. Automatizace umožňuje měnit výkon v modulaci, který umožňuje přidání vytápění objektu v zimě a ohřev teplé vodní nádrže v létě.

V kotlích DRAGON DUO má klient možnost vyběru hořáku a regulátoru podle vlastních potřeb.

  • litinový hořák pro spalováníí eko-hrášku (uhlí a pelety), s automatickou ochranu motoru SOS a zpětným chodem litinového šneka.

  • multifuelled hořák pro spalováníí eko-hrášku (uhlí a pelety), s automatickou ochranu motoru SOS a zpštným chodem nerezovího šneku INOX. 

  • Inteligentní zabudovaný regulátor TALOS PID ADC , který automaticky vybírá parametry kotle, který ovládá čerpadlo, teplou vodu, podavač paliva, ventilátor, s nastavením časových pásem a spolupracuje s prostorovým termostatem.

Funkce sušení paliva v zásobníku.

Při spalování biopaliv (np.pellet) podavač DRAGON DUO musí byt vybaven STRAŽAKEM- hasič, nádoba s vodou zajištěná voskovou nebo termostatickou zátkou.

Retortové kotle DRAGON DUO lze instalovat s použítím tak zvaného uzavřeného okruhu, a použitím termoventylu, který chraní kotel protí korozi.

VÝHODY

technické specifikace

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

DRAGON DUO

DRAGON DUO

Kotel s automatickým podavačem DRAGON DUO s vícepalivovým šnekovým dopravníkem

Write a review