SZTOKER V

Nové

Kotle s automatickým podavačem SZTOKER V s uhelno-peletovým šnekovým dopravníkem

Více informací

68 000 Kč

Více informací

Kotel SZTOKER V je NOVINKA kterou výrobce uvádí na trh v březnu 2017. Výrobce boří mýty, že kotle 5 emisní třídy jsou jenom peletové kotle. Kotel SZTOKER V je uhelno-peletový kotel se speciálním hořákem a podavačem paliva, který je šetrný k životnímu prostředí a zcela bezpečným a jednoduchým ovládáním.

Kotel se prozatím vyrábí ve výkonu 20 kW a vytopí cca 200m2. Muže se používat v rodinných domech, dilnách, i jiných obchodních nebo bytových objektech. 

Kotel je tichý při provozu a ovladaný řídicí jednotkou SKORPION V, která byla speciálně naprogramovaná na daný typ kotle. Řídicí jednotka je součastí balení, spolu s kotlem a násypkou.

energetická třída účinností

Kotel je výbaven spediálními turbulaory, pomoci kterých kotel má minimalní tepelné ztráty a plně využívá energii paliva.

Za příplatek můžete přikoupit a připojit pokojový termostat, speciální moduly na ovládání více okruhů, modul na dálkové ovládání pomocí mobilního telefonu.

Náš technik Vám pomůže s nastavením řídicí jednotky a modulu, naučí Vás správně ovládat kotel tak, aby došlo k úspoře paliva a šetření provozních nákladů.

Kotel si objednáváte rovnou od výrobce, proto můžete sami volit některé parametry, jako vývod kouřovodu, otevírání násypky atp.

Kotel má násypku zezadu, která se otevírá zprava nebo zleva. Komín nahoře v průměru 180 mm, který pomocí komínového prodloužení, se dá posunout doprava nebo doleva. Vývody 1´´ 

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

SZTOKER V

SZTOKER V

Kotle s automatickým podavačem SZTOKER V s uhelno-peletovým šnekovým dopravníkem

Write a review