Cirkulační čerpadlo 25/40 180

Nové

VYSOKOÚČINNÉ CIRKULAČNÍ ČERPADLO PRO INSTALACI DO TOPNÉHO SYSTÉMU

Čerpadla s technologií ECM a rotor s permanentními magnety pro použití v ústředním vytápění, podlahovém topení, kotlových systémech a solárních systémech.

Více informací

20 ks

3 365 Kč

Více informací

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Provozní náklady jsou minimální díky vysoce výkonnému motoru s permanentními magnety a elektronickému komutátoru (technologie ECM) a ukazatel EEI překračuje úroveň uvedenou ve směrnici ErP 2015.

JAK ZVÝŠIT VÝKON ?

Extrémně jednoduchý design motoru s patentovanou technologií Anti-Block (kulový bez hřídelový motor). Toto řešení vyžaduje pouze jedno ložisko, které je samo-nivelační a nevyžaduje žádný hřídel. Přispívá k výraznému snížení počtu drahých a komplikovaných součástek.

CIRKULAČNÍ ROTOR

Jedinou částí v pohybu je kulový rotor / rotor s permanentními magnety/. Kulový motor čerpadla nemá žádnou hřídel, což zajišťuje tichý provoz po celou dobu životnosti čerpadla. Díky magnetickému oddělení od proudění kapaliny zabraňuje zablokování a poškození čerpadla.

JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ ELEKTRICKÉ PŘIPOJENÍ

Inovativní konektor, kompatibilní se zásuvkami čerpadel, které byly dříve instalované. Otáčení tělesa motoru pomocí kroužku umožňuje nastavit zástrčku v každé poloze, což zajišťuje snadnou montáž.

TEPELNÁ OCHRANA

Čerpadla jsou vybavena vnitřním teplotním čidlem. Provoz čerpadla v rozmezí od 105 ° C do 115 °C nepřetržitě snižuje otáčky čerpadla. Čerpadlo se automaticky zastaví, když teplota dosáhne 125 °C a po ochlazení na 115 °C se opět spustí. Kromě toho omezování spouštěcího proudu na 6,5 A také chrání starší zevní součásti regulace vytápění.

AUTOMATICKÉ ODVZDUŠNĚNÍ:

Jednoduše otočte knoflíkem na ventilačním symbolu po dobu delší než 5 sekund, abyste spustili automatickou funkci odvzdušnění čerpadla, bez ohledu na zvolenou možnost ovládání dříve. Tato funkce Vám umožňuje efektivní odstraňování vzduchu zevnitř čerpadla. Po dokončení této funkce se čerpadlo automaticky vrátí na všechna dříve zvolená nastavení.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Jeden knoflík podporuje všechny funkce od nekonečně variabilního ovládání až po automatické odvzdušnění. Vícebarevná LED uvnitř průhledného knoflíku označuje právě vybranou možnost ovládání.

NOVÁ A INOVATIVNÍ KONSTRUKCE

Kal v čerpané kapalině se může hromadit na permanentních magnetických částech čerpadla a proto je blokovat - poškozovat nebo snížit jejich účinnost. Čerpadlo Ecoflow je vybaveno technologií

Anti-Block, který zcela odděluje hlavní proud čerpané kapaliny od pevných magnetických částí. Tento inovativní design čerpadla Defro Ecoflow zajišťuje správný a bezporuchový provoz i ve starých topných systémech.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Cirkulační čerpadlo 25/40 180

Cirkulační čerpadlo 25/40 180

VYSOKOÚČINNÉ CIRKULAČNÍ ČERPADLO PRO INSTALACI DO TOPNÉHO SYSTÉMU

Čerpadla s technologií ECM a rotor s permanentními magnety pro použití v ústředním vytápění, podlahovém topení, kotlových systémech a solárních systémech.

Write a review

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení