Krby

Predstavujeme Vám horkovzdušné nebo teplovodní krby na dřevo nebo pelety.

V nabídce máme plechové a ručně malováné kachlové krby.

Krby výtopí od 70 m2 až do 330 m2, zejmená jsou použitelné v novostavbach nebo domečkach bez sklepu a kotelen.

Udělájí krasnou atmosferu a vytopí domácnost v studené zimě. 

Krby Počet produktů: 14

Podkategorie

 • kachlové krby

  Pro dokonalou atmosferu, každou domacnost obohati krásný kachlový krb. Naše krby jsou ručně malováné a dlouholeté zkušeností rodinné italské firmy zaručuji i dobrou kvalitu a životnost topného zařízení. Diký trubkobému rozvodu vzduchu( průměr 6 cm), můžete převadět teplo( teplota 95C) i do místností vzdalených až 10m od krbu. Krby máme přizpůsobené pro zpalování pelet nebo dřeva, a proto najdou své uplatnění v kaýždé domácností. Máme v nabídce krby s teplovodní vložkou- jsou funkčně obdobné kotlům na pelety:

  PORTUGAL 12 kW( výtopí do 150 m2) a ŘECKO 20 kW( výtopí do 230 m2)

  Zákazník si může sám výbrat barevnou šklálu kachel pouřitých v konstrukci krbu. Dle přání zákaznika, můžeme na krb napsat nebo namalovat vami určený vzor nebo nadpís.

 • plechové krby

  Moderní, cenově dostupné plechové krby na pelety pro moderní domácností.

  Krby maji v sobě zásobník na pelety. Stačí 1-2 krát nasypat zásobník a krb pracuje zcela sám. Veškerý systém je integrováný do konstrukce krbu a proto stačí ho napojit do systému odkouřování, popřípadě připojit trubkovým systémém přenos vzduchu do dalších místností. Hoření se ovládá pomocí dalkového ovladaní. Každý krb je výbavený otvorem pro mísku s vonnými oleji. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek

Více informací o kotlích:

Blog1


Blog2

Výrobci

Nejprodávanější produkty